Mazowieckie / Warszawa Zmień
np. wózek, opel, niania...
Sprzedam
Mazowieckie / Warszawa
Poniżej znajdują się ogłoszenia dla "krzesło" w kategorii Sprzedam/ Kupię.
Przeglądaj anonse i znajdź setki rzeczy do kupienia i sprzedania.
Obecne zestawienia (107)
Miejsce:
Mazowieckie / Warszawa  (107)
Warszawa  (75)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (104)
Poszukiwane  (3)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi wynikami dla tego wyszukiwania
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Ogłoszenia wyróżnione Zobacz wszystkie
Chcesz tutaj wypromować swoje ogłoszenie? Dowiedz się więcej
Gumtree: sprzedam meble biurowe sprzedam meble biurowe
Przedmiotem aukcji jest komplet mebli biurowych: - biurko lewe lub prawe z okrągłą dostawką - fotel (ciemny pomarańczowy) - krzesło konferencyjne (kolor pomarańczowy) - kontener na kółkach, z ...
proszę o kontakt  
 
Gumtree: POLECAM SUPER FOTEL KRZESŁO DLA DZIECKA WIKLINA POLECAM SUPER FOTEL KRZESŁO DLA DZIECKA WIKLINA
Witam sprzedam urzywany w bardzo dobrym stanie Fotelik - elegancki i wygodny Wykonany z wikliny. Praktyczny i ozdobny w każdym pomieszczeniu. Mojej córci słurzyło od 2lat zmieniliśmy meble w pokoju i ...
Zł  20,00 < 1 godz. temu
  • Pn - zach powiaty
Gumtree: Krzesło do karmienia dla dzieci Krzesło do karmienia dla dzieci
Witam mam do zaoferowania używane krzesło do karmienia . Odbiór osobisty.
Zł  100,00 < 14 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: ZESTAW OGRODOWY STÓŁ + 2 KRZESŁA + GRATIS ZESTAW OGRODOWY STÓŁ + 2 KRZESŁA + GRATIS
WITAM NA MOJEJ AUKCJI Przedmiotem aukcji jest zestaw ogrodowy: Stół + 2 krzesła ZESTAW IDEALNIE NADAJE SIĘ NA BALKON, TARAS, DO OGRODU LUB KAWIARNI STÓŁ: ŚREDNICA - 60cm WYSOKOŚĆ - 70cm HARTOWANE, ...
Zł  175,00 < 15 godz. temu
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: KOLONIALNE – ZŁOTA UNIKATOWA KOLEK. HINDUSU - BAREK KOLONIALNE – ZŁOTA UNIKATOWA KOLEK. HINDUSU - BAREK
PODAJ SWOJĄ CENĘ !!! POJEDYN. EGZEMPLARZ – AKTUALNIE OPRÓCZ TEGO EGZEMPLARZA BARKU - BRAK W POLSCE – SZLACHETNY, WYJĄTKOWY I ELEGANCKI. Inkrustowana bardzo bogato tłoczoną blachą mosiężną, barek z ...
proszę o kontakt < 19 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: KOLONIALNE – WYSOKIE KRZESŁO DO BARKU KOLONIALNE – WYSOKIE KRZESŁO DO BARKU
PODAJ SWOJĄ CENĘ !!! POJEDYN. EGZEMPLARZ. Inkrustowane tłoczoną blachą mosiężną, pasuje do barku (ze złotej kolekcji, też w sprzedaży). Z litego drewna wykonane ręcznie. Wymiary : wys.114 cm, wys. do ...
proszę o kontakt < 19 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Sprzedam krzesło kosmetyczne AYALA w bardzo dobrym stanie Sprzedam krzesło kosmetyczne AYALA w bardzo dobrym stanie
Mam do sprzedania krzesło kosmetyczne firmy AYALA w bardzo dobrym stanie, krzesło ma jeszcze folie zabezpieczającą na kółkach, używane bardzo rzadko. Cena bez negocjacji. Zainteresowanych proszę o ...
Zł  260,00 < 19 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Krzesło fotel dziecięcy młodzieżowy Krzesło fotel dziecięcy młodzieżowy
tanie wygodne krzesło czy do pokoju dziecinnego, młodziezowego czy na działke Mozna sie na nim fajnie bujać krzesło do odebrania na Jelonkach w Warszawie
Zł  40,00 < 20 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: NOWE OKNO DREWNIANE 860x145cm WYPRZEDAŻ NOWE OKNO DREWNIANE 860x145cm WYPRZEDAŻ
Do sprzedania fabrycznie nowe okno drewniane w folii. Jednoskrzydłowe z górnym uchylnym oberluftem o wymiarach 86cm (szer) x 145cm (wys). Funkcja dół UR oberluft U. Otwieranie oberluftu za ...
Zł  350,00 < 23 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Krzesełko do Karmienia- LESZNO!!! Krzesełko do Karmienia- LESZNO!!!
Oferuję krzesło do karmienia Grupa wiekowa Od 6 miesięcy do 3 lat Kolor jasny ŻÓŁTY ze wzorem Regulacja wysokości 6 pozycji Regulacja oparcia 3 pozycje Inne Regulowana głębokość zamocowania blatu ...
Zł  110,00 < 23 godz. temu
  • Zachodnie powiaty
Gumtree: Meble metalowe Meble metalowe
Sprzedam fantastyczny komplecik mebli, wspaniale komponujący się z różnymi stylami mieszkaniowymi. Stan idealny. Wymiary: Duża szafka z półkami Wysokość: 133 Szerokość: 46 Głębokość: 33 Szafka mała ...
Zł  470,00 26/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: krzesła/stoły/komplet krzesła/stoły/komplet
sprzedam meble drewniane, używane przez 1,5 roku, w bardzo dobrym stanie, kolor: koniak. Stoły o wymiarach 80x80 cm (3 szt) i 120cmx80 cm (3 szt). krzesła gięte i krzesła drewniane, wszytko do siebie ...
Zł  290,00 25/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: siedziska na krzesła dekoria.pl siedziska na krzesła dekoria.pl
Proste i praktyczne siedzisko na krzesło, wypełnione formatką miękkiej gąbki. Dwa sznurowadła pozwalają zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Wymiary: 40x37x2,5 cm. Używane, b. dobry stan. Kupione ...
Zł  12,00 25/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: siedziska na krzesła dekoria.pl siedziska na krzesła dekoria.pl
Siedzisko na krzesło, grube, wypełnione miękkim grysem z gąbki. Dwa sznurowadła pozwalają zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Wymiary: 40x40x8 cm. Używane, b. dobry stan. Kupione w dekori.pl rok ...
Zł  12,00 25/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: Lalki!!! Lalki!!!
1.Oferuję 5 lalek(1 orginalna barbie, 3 my scene i glam). W zestawie są również koń(biały barbie), sikający kot i samochód. Każda z lalek posiada dodatki np:buciki,krzesło,ubranka. 2.Drugi zestaw to ...
Zł  140,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: FOTEL KRZESŁO STOŁEK PLANETA DESIGN KARE DESIGN FOTEL KRZESŁO STOŁEK PLANETA DESIGN KARE DESIGN
FOTEL LOUNGE BALL white & black Nawiązanie do generacji mebli z lat 60 tych. Dizajn, który nie tylko uwzględnia wymagania funkcji, ale karmi również nasze zmysły. Takie spojrzenie na ...
Zł  1 390,00 25/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: Sprzedam komplet mebli metalowych Sprzedam komplet mebli metalowych
Sprzedam komplet mebli metalowych, stan bardzo dobry. Komplet wspaniale komponuje się z wieloma stylami mieszkaniowymi. Odbiór własny; Tarchomin Wymiary: Duża szafka z półkami Wysokość: 133 ...
Zł  450,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Komputer Komputer
Sprzedam komputer w zestaw wchodzi: Stacja , monitor , myszka , klawiatura ,całe okablowanie do tego biurko widoczne na zdjęciu i krzesło. Na zdjęciu jest tylko nie ten monitor który sprzedaje System ...
Zł  700,00 25/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: Komis GIGANT - Krzesło gięte, zielone, drewniane, ogrodowe - sup Komis GIGANT - Krzesło gięte, zielone, drewniane, ogrodowe - sup
Krzesło Gięte Stan BARDZO DOBRY! Przedmiotem aukcji jest krzesło gięte w bardzo dobrym stanie. Idealne do domu bądź ogrodu. Komis GIGANT ul. Prymasa Tysiąclecia 83 01-242 Warszawa Godziny otwarcia: ...
Zł  99,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Krzesło biurowe obrotowe możliwość regulacji Krzesło biurowe obrotowe możliwość regulacji
Witam, przedmiotem jest krzesło biurowe zakupione około rok temu. Krzesło jest obrotowe, możliwość regulacji wysokości siedziska jak i oparcia. Krzesło jest na kółkach. Krzesło jest w bardzo ...
Zł  40,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: MEBLE MŁODZIEŻOWE JAK NOWE!!!!!!!!!! MEBLE MŁODZIEŻOWE JAK NOWE!!!!!!!!!!
Witam. Posiadam do sprzedania meble do pokoju młodzieżowego tj. - meblościanka z szafą, witrynką, szufladkami i biblioteczką (szer. 190 cm i wys. 2 m). -biurko, -krzesło biurowe obrotowe, -trzy ...
proszę o kontakt 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: NOWE KRZESŁO EKO-SKÓRA NOWE KRZESŁO EKO-SKÓRA
KRZESŁO EKO-SKÓRA 135 ZŁ PRZESYŁKA GRATIS Nowoczesny design krzeseł oraz solidność i estetyka wykonania powoduje pełne zadowolenie z użytkowania. Rodzaj i kolor materiału obiciowego wybiera klient. ...
Zł  120,00 25/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: 6 SZEŚĆ DĘBOWYCH KRZESEŁ SKÓRZANYCH KRZESŁO ANTYK 6 SZEŚĆ DĘBOWYCH KRZESEŁ SKÓRZANYCH KRZESŁO ANTYK
Komplet sześciu dębowych krzeseł w ciemnym kolorze, obitych zieloną skórą. Krzesła osadzone na toczonych nóżkach. Stan jak na zdjęciach bardzo dobry. Krzesła stabilne i bardzo wygodne. Wymiary: ...
Zł  1 200,00 24/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: KRZESŁO KRZESŁO
KRZESŁO-LATA 50-TE WYSOKOŚĆ OK 90 CM WYSOKOŚĆ SIEDZISKA OK 50 CM 501 561 620
Zł  50,00 24/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: IKEA: GRANÅS Stół i 4 krzesła, czarny, szkło IKEA: GRANÅS Stół i 4 krzesła, czarny, szkło
Główne cechy produktu - Blat z hartowanego szkła; powierzchnia łatwa do czyszczenia. - Praktyczna półka pod blatem stołu do przechowywania gazet, magazynów, serwetek itp. Dobrze wiedzieć Stół (dług. ...
Zł  400,00 24/05/2012
  • Warszawa
krzesło toaleta -WC
bardzo potrzebuję dla niechodzącej babci krzesła toalety.Babcia mieszka sama i jest ono niezbędne ,nowego nie jestem s wstanie zakupić jeśli ktoś posiada takie do oddania lub za niewielka kwotę ...
za darmo 24/05/2012
  • Warszawa
Poszukiwane: krzesło sanitarne
Witam szukam dla niechodzącej babci krzesła toalety ,nowego nie jestem wstanie zakupić jeśli ktoś posiada takie do oddania lub za niewielka kwotę krzesło proszę o kontakt pozdrawiam
za darmo 24/05/2012
  • Warszawa
Poszukiwane: krzesło
poszukuję dla niechodzącej babci krzesła toalety ,nowego nie jestem s wstanie zakupić jeśli ktoś posiada takie do oddania lub za niewielka kwotę krzesło proszę o kontakt pozdrawiam
za darmo 24/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: sprzedam meble biurowe sprzedam meble biurowe
Przedmiotem aukcji jest komplet mebli biurowych: - biurko lewe lub prawe z okrągłą dostawką - fotel (ciemny pomarańczowy) - krzesło konferencyjne (kolor pomarańczowy) - kontener na kółkach, z ...
proszę o kontakt 24/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Krzesło eklektyczne 20" Krzesło eklektyczne 20"
Witam mam do sprzedania eklektyczne krzesło z lat 20- tych. Ma piękne rzeźbione nogi oraz oparcie.Jego nie tuzinkowy wygląd mówi sam za siebie.Zapraszam na inne moje aukcje
Zł  150,00 23/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Tanio sprzedam Krzesło Obrotowe ! Tanio sprzedam Krzesło Obrotowe !
Witam! Tanio sprzedam krzesło obrotowe w bardzo dobrym stanie, tapicerka czarna – bez dziur i przetarć. Krzesło jest czyste, bez żadnych zabrudzeń, zadbane, w 100% sprawne, posiada działające ...
Zł  35,00 23/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Krzesełko obrotowe - Tanio! Krzesełko obrotowe - Tanio!
Witam! Mam do sprzedania krzesełko obrotowe w bardzo dobrym stanie, tapicerka z wzorem wojskowym– bez dziur i przetarć. Krzesło jest w 100% sprawne, posiada działające podnoszenie hydrauliczne góra- ...
Zł  20,00 23/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: ~*~*~*~ KRZESŁO TOALETOWE FOTEL SANITARNY z pokrywą ~*~*~*~*~ ~*~*~*~ KRZESŁO TOALETOWE FOTEL SANITARNY z pokrywą ~*~*~*~*~
Dzięki szeroko umieszczonym podłokietnikom transfer pacjenta jak i obsługa są ułatwione Siedzisko jest miękkie, całkowicie zdejmowane, co czyni fotel maksymalnie przyjaznym dla ...
Zł  290,00 23/05/2012
  • Zachodnie powiaty
Gumtree: 6 DĘBOWYCH KRZESEŁ 60zł/sztuka OKAZJA 6 DĘBOWYCH KRZESEŁ 60zł/sztuka OKAZJA
Witam oferuje 6 dębowych tapicerowanych krzeseł stan dobry OKAZJA!!! 1 krzesło = 60zł Telefon 510 360 580
Zł  360,00 23/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: BUTY NIKE 38.5 WYMIENIĘ NA KRZESŁO DO BIURKA!!! LUB DO DOGADANIA BUTY NIKE 38.5 WYMIENIĘ NA KRZESŁO DO BIURKA!!! LUB DO DOGADANIA
Wymienię na krzesło do biurka buty Nike przeznaczone do użytku codziennego, rozmiar 38 i pół. Interesuje mnie, aby nie było za duże, gdyż mam małe biurko, może być na kółkach, ale niekoniecznie, ...
wymień / handluj 23/05/2012
  • Warszawa
Poszukiwane: Krzesło lub mały fotel skórzany przyjmę
Młody uczeń zawodu tapicera przyjmie w celu nauki zawodu stary nieduży fotel lub krzesło ze skóry.
za darmo 23/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Sprzedam cztery krzesła Sprzedam cztery krzesła
Sprzedam 4 krzesła. Elementy drewniane w kolorze mahoń, tapicerka wiśniowo- beżowa, zadbana, czysta nie ma żadnych śladów użytkowania. Cena za jedno krzesło: 90 zł. Polecam tel. 605 728 915.
Zł  90,00 22/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Sprzedam stół i cztery krzesła Sprzedam stół i cztery krzesła
Sprzedam elegancki rozkładany stół w kolorze mahoń.Cena 450zł. Wymiary złożony: 90x150 rozłożony: 90x190. Stół zadbany, kupiony w sklepie za 1500zł. Sprzedam także 4 krzesła idealnie pasujące do ...
Zł  450,00 22/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: biurko BLACK RED WHITE + krzesło biurko BLACK RED WHITE + krzesło
Witam, ze względu na przeprowdzkę sprzedaje biurko z modułu Elippe firmy BLACK RED WHITE. Biurko jest na brzegach zdarte - co widać na zdjęciach – można jednak dla zamaskowania śmiało podłożyć ...
Zł  110,00 22/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: Syndyk sprzeda krzesła - 6 sztuk Syndyk sprzeda krzesła - 6 sztuk
Syndyk masy upadłości sprzeda krzesła. Cena minimalna za jedno krzesło - 60 zł. Krzesła pochodzą sprzed kilku lat, są używane. Osoby zainteresowane kupnem prosimy o kontakt z biurem syndyka. ...
proszę o kontakt 22/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: Nowe czarne krzesło !!! Jak nowe !!! Nowe czarne krzesło !!! Jak nowe !!!
Proszę o kontakt, Asia.
Zł  30,00 21/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Stół + 2 krzesła Stół + 2 krzesła
!!!!!!!!!! Sprzedane !!!!!!!!!!! Sprzedam stół i 2 krzesła z IKEA drewniane pomalowane ekologiczna farbą na niebiesko Stół skręcany (nie klejony) wys. 50 cm, szer. 50 cm, dł. 59 cm krzesło ...
Zł  45,00 21/05/2012
  • Pn - zach powiaty
Gumtree: Sprzedam stół z 4 krzesłami Ikea - Ingo / Ivar Sprzedam stół z 4 krzesłami Ikea - Ingo / Ivar
Stół: Lita sosna, Lita sosna Krzesło:Lita sosna Stół i krzesła zostały kupione w 2009, stan mebli jest b dobry. Sugerowałabym odświeżyć kolor krzeseł. Zdjęcie w ogłoszeniu jest ze strony IKEA.
Zł  310,00 21/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Sprzedam krzesło biurkowe Sprzedam krzesło biurkowe
Sprzedam krzesło biurowe. Używane w dobrym stanie. Odbiór osobisty Białołęka Warszawa. Kontakt 604 701 500
Zł  45,00 20/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Krzesło Krzesło
Witam, mam dzisiaj na sprzedaż super wygodne krzesło drewniane. Jego cena to tylko 10 zł. Odbiór wyłącznie osobisty na terenie Pragi płd. kontakt za pomocą formularza gumtree lub pod nr telefonu ...
Zł  10,00 20/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Krzesło Martin 50zł w bardzo dobrym stanie Krzesło Martin 50zł w bardzo dobrym stanie
Sprzedam krzesła Martin kolor czarny w bardzo dobrym stanie, używane około 2 miesięcy. Posiadam 15 sztuk. Mam również stoliki białe w idealnym stanie w cenie 60 złotych.Tel 514 599 104 odbiór na ...
Zł  50,00 20/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Krzesła tzw. Hokery - 2 szt. p Krzesła tzw. Hokery - 2 szt. p
Witam, mam do sprzedania 2 krzesła tzw "hoker" z rodziny Jola firmy Nowy Styl. Koszt 80 zł za krzesło. Metalowy stelaż - w kolorze srebrnym, siedzisko jest tapicerowane - w wysokiej jakości skaju - ...
Zł  80,00 19/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: MEBLE MEBLE
SPRZEDAM PIĘKNY SEKRETARZYK I KRZESŁO 604451697.
proszę o kontakt 18/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: Krzesła gięte koniak Krzesła gięte koniak
Krzesło gięte, drewniane, kolor: koniak, używane, kupione ponad rok temu, b.dobry stan, możliwość dokupienia stołów i siedzisk na krzesła, 160 zł/szt lokalizacja; włocławek (31 zł koszt przesyłki ...
Zł  160,00 18/05/2012
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: Meble fryzjerskie Meble fryzjerskie
Sprzedam komplet mebli fryzjerskich. 4 konsole z krzesłami, myjnia, poczekalnia recepcja + krzesło, szafki (4wiszące, 2 stojące + szafa duża + 3 małe szafeczki - przyborniki + labor) itp. Szczegóły ...
Zł  8 000,00 18/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Krzesłą obrotowe przemysłowe Krzesłą obrotowe przemysłowe
Sprzedam krzesło obrotowe na metalowych nogach z regulacją wysokości siedzenia i oparcia.wygodna tapicerka.Stan dobry.Podana cena za 1 szt.Razem jest 3 szt
Zł  45,00 18/05/2012
  • Warszawa
Strona:
1
2
3
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.