Mazowieckie / Warszawa Zmień
np. wózek, opel, niania...
Sprzedam
Mazowieckie / Warszawa
Poniżej znajdują się ogłoszenia dla "ikea" w kategorii Sprzedam/ Kupię.
Przeglądaj anonse i znajdź setki rzeczy do kupienia i sprzedania.
Obecne zestawienia (390)
Miejsce:
Mazowieckie / Warszawa  (390)
Warszawa  (283)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (377)
Poszukiwane  (13)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi wynikami dla tego wyszukiwania
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Ogłoszenia wyróżnione Zobacz wszystkie
Chcesz tutaj wypromować swoje ogłoszenie? Dowiedz się więcej
Gumtree: ###IKEA ### łóżko beddinge, komoda MALM, biurko ###IKEA ### łóżko beddinge, komoda MALM, biurko
Sprzedam meble z IKEA Wszystkie meble używane 2 lata. # Łóżko BEDDINGE – stan dobry, „narzuta” wyprana 3 miesiące temu # Komoda MALM 4 szuflady – stan bardzo dobry # Biurko z IKEA – stan bardzo dobry ...
Zł  350,00  
Gumtree: Sprzedam solidny zestaw mebli w idealnym stanie. Sprzedam solidny zestaw mebli w idealnym stanie.
Sprzedam meble o wartości 2000 zł. Meble są z najsolidniejszej serii BRW DOORS w skład zestawu wchodzą: 1) BIURKO o wymiarach: - szer. 120 cm - wys. 75 cm - gł. 70 cm 2) WISZĄCA PÓŁKA nad biurko o ...
Zł  800,00  
 
Gumtree: Stojąca szafka IKEA Stojąca szafka IKEA
Stojąca szafka w kolorze białym z lakierowanymi fronatami.
Zł  250,00 < 48 min temu
  • Warszawa
Gumtree: Stojąca szafka pod telewizor IKEA . Stojąca szafka pod telewizor IKEA .
Szafka pod telewizor z drzwiami lakierowanymi kolor czarny . Szafka używana 2 miesiące .
Zł  150,00 < 51 min temu
  • Warszawa
Gumtree: Szafka nocna IKEA Szafka nocna IKEA
Sprzedam szafke nocną zakupioną w IKEII .
Zł  50,00 < 55 min temu
  • Warszawa
Gumtree: Szafka ścienna IKEA Szafka ścienna IKEA
Do sprzedania szafka ścienna z czarnymi lakierowanymi frontami, z możliwością odklejenia kwiatków . Szafka ma 2 miesiące .
Zł  200,00 < 58 min temu
  • Warszawa
Gumtree: DUŻA I POJEMNA KOMODA ANEBODA IKEA KOLOR SOSNA DUŻA I POJEMNA KOMODA ANEBODA IKEA KOLOR SOSNA
Oferuję komodę- szafkę IKEA seria ANEBODA, kolor brzoza( jasny) - obecnie niedostępny już w sprzedaży, bardzo pojemna, 3 płynnie wysuwane szuflady z blokadą, używana ale w bardzo dobrym stanie. ...
Zł  119,00 < 1 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Labirynt Labirynt
Labirynt, Firma IKEA
Zł  10,00 < 2 godz. temu
  • Warszawa
Nowy stolik Isala z Ikea
Do sprzedania nowy nieużywany stolik Isala z Ikea. Został skręcony na potrzeby zrobienia zdjęcia. Możliwość dowozu do Warszawy.
Zł  450,00 < 2 godz. temu
  • Zachodnie powiaty
Gumtree: Sprzedam szafke nocna ikea MALM. Sprzedam szafke nocna ikea MALM.
Witam.Mam do sprzedania uzywaną,ale w bardzo dobrym stanie szafkę nocną IKEA MALM.Kolor sredniobrązowy.Wymiary na str IKEA.
Zł  80,00 < 3 godz. temu
  • Północne powiaty
Gumtree: Szafka kuchenna ze zlewozmywakiem IKEA Szafka kuchenna ze zlewozmywakiem IKEA
Witam, mam do sprzedania szafkę stojącą i wiszącą IKEA ze zlewozmywakiem. DO odbioru z warszawskiego Tarchomina do 1go czerwca.
Zł  200,00 < 3 godz. temu
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: sofa narożnik ikea sofa narożnik ikea
Mam do sprzedania sofe Manstad Ikea kolor granatowo-szary. Sofa jest w dobrym stanie, wyblakla troche od slonca, ale nie ma zadnych uszkodzen, jest w pelni sprawna. kontakt marlena ...
Zł  400,00 < 4 godz. temu
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: taborety mamut Ikea taborety mamut Ikea
sprzedam taborety mamut (ikea) po 10zł za sztukę. w bardzo dobrym stanie. (w ikei są po 19zł), różne kolory mam 16 sztuk, najchętniej sprzedam kilka lub wszystkie naraz proszę o kontakt: 604 680 931
Zł  10,00 < 12 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: SOFA IKEA ROZKŁADANA SOFA IKEA ROZKŁADANA
SOFA IKEA ROZKŁADANA Cena 100zł Możliwy transport 531 235 625
Zł  100,00 < 12 godz. temu
  • Mazowieckie / Warszawa
Gumtree: Sprzedam dywan wełniany biały VITTEN, długi włos 200 / 140 cm Sprzedam dywan wełniany biały VITTEN, długi włos 200 / 140 cm
Sprzedam okazyjnie fajny dywan, zdjęcia real z dzisiaj. Stan dobry, używany 5 lat Zakupiony w Ikea za 500zł, tam tez szczegółowy opis, numer artykułu Ikea: 800.849.20 Główne informacje ...
Zł  80,00 < 13 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: IKEA REGAŁ NA UBRANIA BUTY IKEA REGAŁ NA UBRANIA BUTY
Sprzedam regał IKEA na ubrania i buty. Stan bardzo dobry. Konstrukcja pionowa jest z metalowych czarnych rurek. Boki zakrywane czarnym materiałem przyczepianym na rzepy. Wymiary; szerokość 112cm ...
Zł  90,00 < 13 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Huśtawka z Ikea, stan idealny. Huśtawka z Ikea, stan idealny.
Witam, Do sprzedania mam czerwoną huśtawkę kupioną w Ikea. Średnica podstawy to 92cm, wysokość 160cm a maksymalne obciążenie to 70kg. Huśtawka jest w stanie idealnym, nie nosi żadnych śladów ...
Zł  140,00 < 14 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: SZAFKA TV IKEA!!! SZAFKA TV IKEA!!!
Mam do sprzedania szafkę telewizyjną marki IKEA na czterech praktycznych kółkach. Wymiary mebla: szer.120 [cm] gł. 60 [cm] wys. 54[cm] W idealnym stanie wizualnym jak też mechanicznym, z dwiema ...
Zł  120,00 < 15 godz. temu
  • Południowe powiaty
Gumtree: meble MAMUT IKEA niebieskie PILNE Wawa meble MAMUT IKEA niebieskie PILNE Wawa
Mam do sprzedania łóżko serii Memut firmy IKEA. Kolor niebieski łóżko jest z wkładem i materacem, ma w kilku miejscach lekko starte farbę i na ramie małe napęcznienie od wylanej wody. dodaję ...
Zł  350,00 < 16 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Sprzedam meble IKEA pilne! Sprzedam meble IKEA pilne!
Mam do sprzedania komplet mebli IKEA ( zakupione wrzesien 2011) * sofa 2-3 osobowa BEDDINGE LOVAS kolor granatowy ( 400zł) + skrzynia na pościel gratis * komoda 3 szuflady MALM, okleina brzozowa ...
Zł  700,00 < 16 godz. temu
  • Warszawa
STOJAK NA PŁYTY SREBRNY IKEA
Witam, mam do sprzedania srebrny stojak na 100 płyt firmy ikea, dostalam go w prezencie i rozpakowany stroi od 6 miesięcy, lecz nie jest on w ogóle używany. POLECAM
Zł  70,00 < 18 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: 508 516 691 508 516 691
Witam! Sprzedam piękną baterię chromową LEDSKAR Z Ikea. Piękan bateria łazienkowa/ umywalkowa z mosiądza z chromowaną powłoką - trwała i wytrzymała, łatwa do czyszczenia. Mało używana dzięki temu ...
Zł  300,00 < 20 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Sprzedam sofę IKEA okazja!!! Sprzedam sofę IKEA okazja!!!
Sprzedam sofę IKEA (zakupiona wrzesień 2011) stan idealny!
Zł  400,00 < 20 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: MONTAŻ MEBLI MONTAŻ MEBLI
Montaż mebli BlackRedWhite, IKEA, VOX i inne ( kuchenne i pokojowe ). Profesjonalizm i konkurencyjne ceny! Kontakt 518-798-071
proszę o kontakt < 21 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Wielka drewniana kolejka dla dzieci - 101 elementów Wielka drewniana kolejka dla dzieci - 101 elementów
OPIS Wielka drewniana kolejka dla dzieci ma aż 101 elementów, z których można wyczarować i miasto i wieś. Kolejka pasuje do zestawów Brio, IKEA, Eichhorn, Wodyland, Tesco. zobacz na kidimax.pl tel. ...
proszę o kontakt < 22 godz. temu
  • Warszawa
Łóżeczko, przewijak , wanienka stan bardzo dobry zagrosze
sprzedam łóżeczko sosnowe 60 cm/120 cm bez materaca używane sporadycznie jako zapasowe , bez szuflady, szczebelki montowane na stałe, wanienka , przewijak, odbiór osobisty warszawa obok ikea targówek ...
Zł  110,00 < 22 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: szafa IKEA szafa IKEA
Na 3 kółkach i z uchwytem z tyłu; można łatwo przesuwać. Regulowane półki; można wyjmować, by uzyskać miejsce na ubrania na wieszakach. W komplecie 4 półki i 1 drążek na ubrania. Szerokość: 52 cm ...
Zł  80,00 < 22 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Fotel ogrodowy, czarny z IKEA Fotel ogrodowy, czarny z IKEA
Sprzedam fotel ogrodowy. Czarny. Połysk. Wygodny. Banalny w utrzymaniu czystości. Deszcz spływa otworkiem sam. Woda się do nich nie klei. Stan b. dobry. Cena w ikei - 80zł.
Zł  60,00 < 23 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Świetny Duży Wygodny Fotel IKEA cena do negocjacji Świetny Duży Wygodny Fotel IKEA cena do negocjacji
bardzo wygodny fotel Polecam do obejrzenia na Jelonkach :) fotel wart swojej ceny wszelkie pytania proszę kierować na komórkę lub email
Zł  130,00 < 23 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Trzy obrazy IKEA Trzy obrazy IKEA
Witam, Do sprzedania mam 3 przepiękne obrazy z IKEA. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Zł  100,00 < 23 godz. temu
  • Zachodnie powiaty
Gumtree: Sprzedam regał Expedit Ikea Sprzedam regał Expedit Ikea
Sprzedam regał w kolorze czarno brązowym . Wymiary 149/149/39. tel. 725-900-888
Zł  150,00 < 23 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Foto Obraz obrazy panorama mnhattan, golden gate bridge nocą Foto Obraz obrazy panorama mnhattan, golden gate bridge nocą
Witam, cena dotyczy 1 sztuki obrazu w ramie. Obrazy zakupione w IKEA za 400 pln pół roku temu. Wymiary 140 x 100 cm. Cena do lekkiej negocjacji. Więcej info na maila lub telefonicznie.
Zł  200,00 26/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: Lustro IKEA Figgjo Lustro IKEA Figgjo
Sprzedam lustro IKEA FIGGJO ,cena nowego to 49,99 POLECAM Możliwy odbiór w Pruszkowie lub Warszawie.
Zł  20,00 26/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: IKEA REGAŁ EXPEDIT ciemnobrązowy IKEA REGAŁ EXPEDIT ciemnobrązowy
Sprzedam kupiony w IKEI regał EXPEDIT (119,99 zł) ze stopkami (40 zł). Moja cena za całość to 100 zł. Powód przeprowadzka. STAN BARDZO DOBRY. Odbiór osobisty w Warszawie.
Zł  100,00 26/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Segmenty Billy z IKEA Segmenty Billy z IKEA
Cztery pojedyncze segmenty z nadbudówkami 230cm wysokości, 40cm szerokości, i 30 cm głębokości. Sprzedasz pojedynczo. Cena pojedynczego segmentu 195zł. Łatwe do aranżacji z różnymi pomysłami do ...
Zł  195,00 26/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Kupię, przyjmę lub... - Ikea MALM Poszukiwane: Kupię, przyjmę lub... - Ikea MALM
Kupię za symboliczną kwotę lub przyjmę (ewentualnie mogę się wymienić) komodę ze zdjęcia z Ikei seria "MALM" Kolor czarnobrązowy jak na zdjęciu. Proszę o kontakt poprzez Gumtree
proszę o kontakt 26/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: 3 kolorowe komody ikea mammut 3 kolorowe komody ikea mammut
2 niebieskie komody o wymiarach:szerokość 108cm,wysikość 58cm, głębokość 43cm. 1 fioletowa komoda o wymiarach: szerokość 93cm, wysokość 79 cm,glębokość 38 cm. Stan oceniam na bdb-, na jednej komodzie ...
Zł  400,00 26/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Fotel IKEA uzywany Fotel IKEA uzywany
Sprzedam fotel , uzywany, trzeba na pewno przeprac pokrowiec (zdejmuje sie). Nie jest bardzo zniszczony, jest natomiast bardzo wygodny do siedzenia! Po upraniu pokrowca i np. pomalowaniu badz ...
Zł  70,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Poszukuję / kupię łóżko Ikea Leksvik - rośnie razem z dzieckiem Poszukiwane: Poszukuję / kupię łóżko Ikea Leksvik - rośnie razem z dzieckiem
Poszukuję / kupię łóżko Ikea z serii Leksvik - rosnące wraz z dzieckiem. Niestety nie ma ich już w sprzedaży. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 660 634 797
proszę o kontakt 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Dźwig Mula z klockami IKEA drewniany Dźwig Mula z klockami IKEA drewniany
Witam, Sprzedam dźwig drewniany po moim synku, kupiony w IKEA. Stan bardzo dobry. Przyczepa może być odłączona. Dźwig z magnesem aby łatwo podnieść i załadować. Rozwija koordynację ruchową i logiczne ...
Zł  32,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Ikea Krokodyl Ikea Krokodyl
Super pluszak można nosić jako plecak
Zł  8,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: SYPIALNIA Black Red White - STAN BDB SYPIALNIA Black Red White - STAN BDB
PILNIE SPRZEDAM SUPER SYPIALNIĘ - Black Red White seria Harmonia łóżko (bez materaca) - szer 153, dł. 210, wys 37 (przy nogach) , 65 (przy głowie), pasuje do materaca 140/200 komoda 84/79/43 mała ...
proszę o kontakt 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: skrzynia - szafka IKEA MALM skrzynia - szafka IKEA MALM
jak w tytule, stan bardzo dobry, kolor brzoza (bez zawartości) Główne informacje Szerokość: 85 cm Głębokość: 42 cm Wysokość: 30 cm Szerokość: 85 cm Głębokość: 42 cm Wysokość: 30 cm Główne cechy ...
Zł  90,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Jak nowy miś IKEA Jak nowy miś IKEA
Jak nowy miś IKEA 33 cm.
Zł  10,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Jak nowe 2 duże pluszaki z IKEA Jak nowe 2 duże pluszaki z IKEA
Jak nowe 2 duże pluszaki z IKEA żyrafa 45 cm, słoń 28 cm. Zapraszam do innych moich ogłoszeń.
Zł  15,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Regał IKEA KILBY imit. brzozy 3 regulowane półki Regał IKEA KILBY imit. brzozy 3 regulowane półki
Witam, przedmiotem jest regał zakupiony około 8miu miesięcy temu, praktycznie nie posiada znaków użytkowania (na jednej z półek, po przewożeniu i sklejeniu ich taśmą klejącą, odszedł mały kawałek ...
Zł  35,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Ikea Malm komoda 6 szuflad kolor średniobrązowy Poszukiwane: Ikea Malm komoda 6 szuflad kolor średniobrązowy
Kupię za rozsądną kwotę używaną w dobrym stanie komodę z ikei - taką jak na zdjęciu. Proszę o kontakt.
proszę o kontakt 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Łóżko - ODDA Rama IKEA + materac SULTAN HUGLO - JAK NOWE! Łóżko - ODDA Rama IKEA + materac SULTAN HUGLO - JAK NOWE!
do sprzedania jednoosobowe łóżko z materacem - rama łóżka ODDA, materac SULTAN HUGLO - Ikea Łóżko jest jak nowe - używane było przez pół roku, żadnych śladów użytkowania! cena katalogowa wraz z ...
Zł  400,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: stolik pod komputer stolik pod komputer
Sprzedam stolik pod komputer (IKEA _ 270 zł) stalowo-szary, w dobrym stanie, prawie nowy, na kółkach. Odbiór osobisty
Zł  53,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Szafki na Książki, Cds i Dokumenty oraz Inne Fajne Rzeczy Szafki na Książki, Cds i Dokumenty oraz Inne Fajne Rzeczy
Szafki IKEA nowe do sprzedaży jako pojedyncze segmenty(195zł) lub całość 780zł. Wymiary z nadbudówkami 235cm, szerokość 40 cm i głębokość 30cm. Można je rozłożyć. Stary Mokotów przy ulicy ...
Zł  195,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: **ŁÓŻECZKO białe ozdobne, GRATIS MATERACYK I RĘCZNICZEK** **ŁÓŻECZKO białe ozdobne, GRATIS MATERACYK I RĘCZNICZEK**
Sprzedam łóżeczko IKEA białe, ze szczebelkami, wymiary standardowe tj. Długość: 123 cm Szerokość: 66 cm Wysokość: 85 cm Szerokość łóżka: 60 cm Długość łóżka: 120 cm Podstawę łóżka można zamontować na ...
Zł  190,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: dziecięce łóżeczko dziecięce łóżeczko
witam sprzedaje łóżeczko zakupione parę lat temu w IKEA stan dobry, lekkie zadrapania, w pełni funkcjonalne rozmiary: 40 cm (wysokość) + 30 cm (ścianka) x 76 cm (szerokość) x 167 cm (długość) w gre ...
Zł  120,00 25/05/2012
  • Warszawa
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.