Warszawa Zmień
np. wózek, opel, niania...
gry / książki
Warszawa
Ogłoszenie, którego szukasz, nie jest już dłużej dostępne, ale znaleźliśmy inne ogłoszenia, mogące pasować do tego, czego poszukujesz.
Znajdź nowe i używane książki, gry planszowe, tanie podręczniki na Gumtree Mazowieckie / Warszawa.
Poniżej znajdują się oferty sprzedaży ciekawych książek, tanich podręczników i gier dla miasta: Mazowieckie / Warszawa.
Obecne zestawienia (2191)
Kategoria:
gry / książki  (2191)
Miejsce:
Warszawa  (2191)
Bemowo  (61)
Białołęka  (54)
Bielany  (72)
Mokotów  (153)
Ochota  (29)
Praga Południe  (220)
Rembertów  (1)
Śródmieście  (145)
Targówek  (76)
Ursus  (64)
Ursynów  (101)
Wawer  (35)
Wesoła  (8)
Wilanów  (5)
Włochy  (27)  
Wola  (176)  
Żoliborz  (53)  
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferuję  (2111)
Poszukiwane  (60)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Subskrypcje Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
"KOPIEC WSPOMNIEŃ" ST.BRONIEWSKI, B. DROBNER...,
"KOPIEC WSPOMNIEŃ" STANISŁAW BRONIEWSKI, BOLESŁAW DROBNER, ANDRZEJ PRONASZKO, ALEKSANDER SŁAPA, ALINA ŚWIDERSKA, MARIAN TURSKI, ANTONI WASILEWSKI WYDAWNICTWO LITERACKIE KRAKÓW 1959 S. 451 17X24 PLUS ...
Zł  12,00 < 3 min. temu
Praga Południe
Gumtree: BRUCE LEE I INNI BRUCE LEE I INNI
Leksykon obejmuje omówienia 165 filmów (kung-fu, karate, japońskich filmów "miecza"), historię kung-fu, noty biograficzne najsłynniejszych aktorów (m.in. Jackie Chan, Brandon Lee, Jet Li, Sammo Hung, ...
proszę o kontakt < 9 min. temu
Warszawa
Gumtree: ENCYKLOPEDIA SŁOWNIK MATURA POLECAM ENCYKLOPEDIA SŁOWNIK MATURA POLECAM
Wiatam, jak na zdjeciu encyklopedia powszechna słownik bohaterów literackich arkusze probne matematyka rozszerzenie +10filmow za 10zł POLECAM kontakt grzesieknowicki @ onet.pl
Zł  10,00 < 10 min. temu
Bielany
Poszukiwane: KSIĄŻKI , ŚCIĄGI , OPRACOWANIA LEKTUR , MATURA
przyjmę wszyskie książki , ściągawki , opracowania lektór , lektóry od pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego do końca liceum , mogą być stare pomoc i ksiazki jak również i nowsze wydania oraz ...
za darmo < 18 min. temu
Warszawa
Gumtree: JĘZYK FRANCUSKI MATURA + PŁYTA CD !!! JĘZYK FRANCUSKI MATURA + PŁYTA CD !!!
Sprzedam książkę Język Francuski Matura z płytą CD Poziom Podstawowy. Podręcznik i ćwiczenia w jednym. Stan jak na zdjęciach. W książce: - ćwiczenia na poziomie podstawowym dla uczniów szkoł średnich ...
Zł  10,00 < 18 min. temu
Warszawa
Gumtree: OBOWIĄZKOWA MATURA Z MATEMATYKI + CD - OPERON !!! OBOWIĄZKOWA MATURA Z MATEMATYKI + CD - OPERON !!!
Sprzedam książkę Obowiązkowa Matura z Matematyki z nieużywaną płytą CD. W książce znajduje się ponad 1200 różnych zadań, które przygotowują do matury. Podstawowe wzory, definicje jak również skrócona ...
Zł  12,00 < 18 min. temu
Warszawa
Gumtree: Ananda Tarot - karty i książka Ananda Tarot - karty i książka
Talia 78 kart o pięknej i subtelnej kolorystyce, doskonała do medytacji. Obrazy i symbole przekazują ponadczasowe wartości, oraz odkrywają przed nami zapomnianą mądrość. Bogaty świat symboli ...
Zł  100,00 < 43 min. temu
Warszawa
Gumtree: CZAS KOBIET autorstwa IWONY MAJEWSKIEJ - OPIEŁKI CZAS KOBIET autorstwa IWONY MAJEWSKIEJ - OPIEŁKI
Czas kobiet to podróż do sedna kobiecości, próba udzielenia odpowiedzi na podstawowe pytania, co czyni mnie kobietą, dokąd zmierzam, co chcę osiągnąć w życiu i jaki mam na to wpływ. Autorka, ...
Zł  20,00 < 43 min. temu
Ursynów
Gumtree: UPSTREAM PROFICIENCY student's book & workbook UPSTREAM PROFICIENCY student's book & workbook
Sprzedam zestaw: podręcznik i książkę do ćwiczeń. Stan bardzo dobry. Ćwiczenia kompletnie nowe. Nowy podręcznik kosztuje między 70 a 90 zł, a zestaw ćwiczeń 40zł. Spora oszczędność! :) Polecam! ...
proszę o kontakt < 43 min. temu
Ursynów
Gumtree: LEKCJE WARTE MILIONY DOLARÓW/ Paul B. Carroll & Chunka Mui LEKCJE WARTE MILIONY DOLARÓW/ Paul B. Carroll & Chunka Mui
Lekcje warte miliardy dolarów (podtytuł: Niewybaczalne porażki biznesowe i co z nich wynika) to studia MBA w jednej książce. Autorzy poddali analizie wnioski płynące z licznych nieudanych przejęć i ...
Zł  50,00 < 44 min. temu
Ursynów
Gumtree: OD DOBREGO DO WIELKIEGO, JIM COLLINS OD DOBREGO DO WIELKIEGO, JIM COLLINS
Sprzedam fabrycznie nową pozycję z serii "Światowe bestsellery biznesu". Recenzja wydawcy: Czy istnieje organizacyjny kod DNA czyniący firmę gatunkiem wyższym od konkurentów I, co ważniejsze, czy ...
Zł  50,00 < 44 min. temu
Ursynów
Gumtree: ZESTAW TESTOW EGZAMINACYJNYCH CPE/ 2 KSIĄŻKI NR 4 & 6 ZESTAW TESTOW EGZAMINACYJNYCH CPE/ 2 KSIĄŻKI NR 4 & 6
SPRZEDAM CAMBRIDGE PROFICIENCY EXAMINATION PRACTICE 4 & 6 WRAZ Z KLUCZEM. Testy okazaly sie bardzo pomocne :) Polecam! :)
Zł  20,00 < 45 min. temu
Ursynów
Gumtree: SZTUKA INNOWACJI. T. KELLEY SZTUKA INNOWACJI. T. KELLEY
Książka fabrycznie nowa. Sztuka innowacji - jak pisze we wstępie Tom Peters - przeprowadza nas stopniowo przez wszystkie etapy procesu innowacji IDEO - od tworzenia "świetnych zespołów", poprzez ...
Zł  30,00 < 45 min. temu
Ursynów
Gumtree: NOWE KSIAZKI WARTE 200zł za 50 zł + filmy gratis NOWE KSIAZKI WARTE 200zł za 50 zł + filmy gratis
Witam mam do sprzedania nowe nieuzyane ksiazki z kategorii fantastyka DO KAŻDEJ KSIAŻKI 10 FILMÓW GRATIS (wiecej info na maila) pisz na grzesieknowicki @ onet.pl KOMPLET ZA 50ZŁ FANTASTYKA 1. ...
Zł  10,00 < 57 min. temu
Bielany
Gumtree: KSIAZKI DO TECHNIKUM 8 szt za 10 zł TANIO POLECAM KSIAZKI DO TECHNIKUM 8 szt za 10 zł TANIO POLECAM
Witam, Ksiazki do technikum W dobrym stanie plus 35 filmow (horrorow) gratis kontakt grzesieknowicki @ onet.pl
Zł  10,00 < 59 min. temu
Bielany
Gumtree: 3 sztuki za 10zł / SŁOWNIKI POLECAM 3 sztuki za 10zł / SŁOWNIKI POLECAM
Wiam, Do sprzedania mam komplet: Wielki Słownik Ortograficzno-Fleksyjny (horyzont) Słownik niemiecko - polski / p-n - K. Tkaczyk Podręczny leksykon przyrody polskiej Całość za 10zł + jeszcze 10filmów ...
Zł  10,00 < 1 godz. temu
Bielany
Gumtree: ATLAS razy 3 za 10zł - filmy gratis POLECAM ATLAS razy 3 za 10zł - filmy gratis POLECAM
Dzien dobry, Wielki ilustrowany Atlas Swiata PASCAL Polska atlas drogowy Daunton skala 1:300000 Atlas geograficzny Polski Za 10 zł , tanio polecam gratis 10filmow kontakt mailto:grzesieknowicki @ ...
Zł  10,00 < 1 godz. temu
Bielany
Gumtree: RACHUNKOWOSC podr + zbior zadan za 10zł + gratisy RACHUNKOWOSC podr + zbior zadan za 10zł + gratisy
RACHUNKOWOSC OD PODSTAW PODRECZNIK + ZBIOR ZADAŃ TANIO + 3 audiobooki + 10 filmow gratis NOWA NIEUZYWANA całość za 10zł !!!!!!!!!!!!!!!!! kontakt grzesieknowicki @ onet.pl
Zł  10,00 < 1 godz. temu
Bielany
Gumtree: Mity i legendy + Słownik + filmy za 10zł Mity i legendy + Słownik + filmy za 10zł
Dzien dobry Mity i legendy – Neil Philip + Słownik scen literackich + 10 filmow za 10zł TANIO Pozdrawiam kontakt grzesieknowicki @ onet.pl
Zł  10,00 < 1 godz. temu
Bielany
sprzedam kasiążki Alfreda Szklarskiego z serii Przygody Tomeka
Mam do sprzedania serie książek "Przygody TOMKA " autora ALFREDA SZKLARESKIEGO WYDANE W 1987 ROKU (4 - TOMY)
proszę o kontakt < 1 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Sprzedam serię ksiązek "Zakręcona drużyna Piłkarska" Sprzedam serię ksiązek "Zakręcona drużyna Piłkarska"
Seria "Zakręcona Drużyna Piłkarska" autor Joachim Masannek składa się z 5 książek. Jest to idealna lektura dla chłopca w wieku 8-10 lat. Opowiada o siódemce przyjaciół zakręconych na punkcie piłki ...
Zł  30,00 < 1 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Jeszcze nie zginęła-Andrzej Pilipiuk, Jacek Komuda,Rafał Dębski Jeszcze nie zginęła-Andrzej Pilipiuk, Jacek Komuda,Rafał Dębski
Czy to jest dobra książka? Jak zawsze, kiedy idzie o antologię, sprawa wcale nie jest taka oczywista. Są opowiadania lepsze i gorsze, nie każdemu przypadną do gustu, jednych oczarują, innych ...
wymień / handluj < 1 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Pakiet książek dla Managera! Ekonomia, Zarządzanie, Finanse Pakiet książek dla Managera! Ekonomia, Zarządzanie, Finanse
Witam mam do sprzedana pakiet książek z zakresu szeroko rozumianej ekonomii książki są w nowe albo w bardzo dobrym stanie 1. Prawne i ekonomiczne Aspekty Zarządzania Ludźmi w Firmie- Ryszard ...
Zł  120,00 < 1 godz. temu
Warszawa
4 części " Harry Potter"
pilnie sprzedam 4 części książek " Harry Potter" ( "Harry Potter i Komnata Tajemnic" , "Harry Potter i Więzień Azkabanu" , "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" , " Harry Potter i Czara Ognia") cena ...
proszę o kontakt < 1 godz. temu
Bemowo
Gumtree: GUY GAUCCHER OCD "DZIEJE ŻYCIA ŚW. TERESA Z LISIEUX" GUY GAUCCHER OCD "DZIEJE ŻYCIA ŚW. TERESA Z LISIEUX"
GUY GAUCCHER OCD "DZIEJE ŻYCIA ŚW. TERESA Z LISIEUX" TERESA MARTIN (1873-1897) SIOSTRA TERESA OD DZIECIĄTKA JEZUS PRZEŁOŻYŁA KATARZYNA DYBEŁ WYDAWNICTWO OO. KARMELITÓW BOSYCH KRAKÓW 1995 S. 255 ...
Zł  6,00 < 2 godz. temu
Praga Południe
ebooki ksiazki!
Sprzedam ebooki książek dostępnych w serwisie ibuk.pl w formacie pdf
Zł  5,00 < 2 godz. temu
Żoliborz
FRANK WILLET "IFE"
FRANK WILLETT "IFE" NIEZWYKŁA KULTURA AFRYKI ZACHODNIEJ Z ANGIELSKIEGO PRZEŁOŻYŁY MARYLA METELSKA I EWA GRABOWSKA WYDAWNICTWA ARTYSTYCZNE I FILMOWE WARSZAWA 1984 S. 284 11X16. BRĄZY, TECHNIKA ...
Zł  6,00 < 2 godz. temu
Praga Południe
Gumtree: Stanisław LEM "SUMMA TECHNOLOGIAE" Stanisław LEM "SUMMA TECHNOLOGIAE"
Stanisław LEM "SUMMA TECHNOLOGIAE" WYDAWNICTWO LITERACKIE KRAKÓW WYD. II POSZERZONE 1967 S. 576 12X19. DWIE EWOLUCJE, CYWILIZACJE KOSMICZNE, PROLEGOMENA WSZECHMOCY, STWARZANIE ŚWIATÓW, PASZKWIL NA ...
Zł  8,00 < 2 godz. temu
Praga Południe
Gumtree: Stanisław LEM "DIALOGI" Stanisław LEM "DIALOGI"
Stanisław LEM "DIALOGI" WYDAWNICTWO LITERACKIE KRAKÓW WYD. III 1984 S. 503 10X17. DIALOGI PLUS ANEKS CZ.I. DIALOGI PO 16 LATACH; ANEKS CZ. II. ETYKA TECHNOLOGII I TECHNOLOGIA ETYKI.OKŁADKA TWARDA BEZ ...
Zł  8,00 < 2 godz. temu
Praga Południe
Gumtree: Stanisław LEM DOSKONAŁA PRÓŻNIA WIELKOŚĆ UROJONA Stanisław LEM DOSKONAŁA PRÓŻNIA WIELKOŚĆ UROJONA
Stanisław LEM "DOSKONAŁA PRÓŻNIA * WIELKOŚĆ UROJONA" PISANIE RECENZJI Z NIE NAPISANYCH KSIĄŻEK - OTO DZIEŁO MISTRZA... WYDAWNICTWO LITERACKIE KRAKÓW WYD. II 1974 S. 332 12X19. OKŁADKA TWARDA Z ...
Zł  12,00 < 2 godz. temu
Praga Południe
Gumtree: Stanisław LEM "FILOZOFIA PRZYPADKU" LITERATURA W ŚWIETLE EMPIRII Stanisław LEM "FILOZOFIA PRZYPADKU" LITERATURA W ŚWIETLE EMPIRII
Stanisław LEM "FILOZOFIA PRZYPADKU" LITERATURA W ŚWIETLE EMPIRII TOM I (KREACJA DZIEŁA, ZNAK I SYMBOL, CYBERNETYKA, LOS SPOŁECZNY, MODELE DZIEŁA) +II (STRUKTURALIZM I EWOLUCJONIZM, TEORIA KULTURY, ...
Zł  16,00 < 2 godz. temu
Praga Południe
Gumtree: KOMPLET 17 KSIĄŻEK DLA MALUCHÓW!!!! KOMPLET 17 KSIĄŻEK DLA MALUCHÓW!!!!
SPRZEDAM KOMPLET 17 KSIĄŻECZEK DLA MALUCHÓW. Książeczki są używane ale niezniszczone!!! CENA DO NEGOCJACJI!!!! Ich łączna wartość w księgarniach to 135,82 zł Tytuły: 1. Obrazki dla ...
Zł  40,00 < 3 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Odkrywcy dawnej Ameryki - Leo Deuel Odkrywcy dawnej Ameryki - Leo Deuel
Wyd. Artystyczne i Filmowe 1990 Stan bardzo dobry
Zł  9,00 < 4 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Ever New England Ever New England
Zdjęcia: Samuel Chamberlain Wstęp: Donald Moffat Format A5. 277 czarno-białych zdjęć z Nowej Anglii. Twarda oprawa (płótno) Wyd. Hastings House, Nowy Jork, 1945 (wydanie trzecie) Stan: dobry
Zł  18,00 < 4 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Koktajle Koktajle
Ta przydatna i zajmująca książka ukazuje bogactwo intrygujących smaków i doznań - od koktajli klasycznych, jak Martini, Margarita czy Pina Colada do takich współczesnych drinków, jak Górskie ...
Zł  13,00 < 4 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Smakowite makarony Smakowite makarony
Dania z makaronu - specjalność kuchni włoskiej - są tylko z pozoru banalne i nie wymagające inwencji. W rzeczywistości to prawdziwe przeboje sztuki kulinarnej. Jak wspaniale komponują się z ...
Zł  12,00 < 4 godz. temu
Warszawa
Gumtree: PAPUGA PANA PROFESORA - Stanisława Fleszarowa - Muskat PAPUGA PANA PROFESORA - Stanisława Fleszarowa - Muskat
Powieść dla młodzieży. 111 stron. Odbiór osobisty na terenie Warszawy.
Zł  8,00 < 4 godz. temu
Warszawa
Gumtree: RUMMIKUB oraz DRUNKEN TOWER RUMMIKUB oraz DRUNKEN TOWER
Sprzedam gry RUMMIKUB 35 zł (stan: używana 2 razy) gra jest w pełni kompletna stan gry oceniam na bardzo dobry DRUNKEN TOWER 30 zł (stan: nowy) Drunken Tower to gra gwarancja dobrej zabawy :) Każdy ...
proszę o kontakt < 4 godz. temu
Ochota
Gumtree: SPRZEDAM KSIĄŻKI SPRZEDAM KSIĄŻKI
Sprzedam książki: Klasyczne motocykle Roland Brown Uhonorowanie najwspanialszych światowych modeli Oprawa twarda , książka nowa Historia 150 najznakomitszych dwukołowych maszyn naszych czasów. Opisy ...
proszę o kontakt < 4 godz. temu
Ochota
W pajęczynie życia
Lucy Maud Montgomery "W pajęczynie życia" str.250 oprawa miękka
Zł  13,00 < 5 godz. temu
Mokotów
Tehanu
Ursula K. Le Guin "Tehanu" przełożyła z angielskiego: Paulina Braiter str.280 oprawa miękka
Zł  12,00 < 5 godz. temu
Mokotów
Gumtree: Encyklopedie Edukacyjne dla dzieci i młodzieży! Encyklopedie Edukacyjne dla dzieci i młodzieży!
Do sprzedania Encyklopedie Edukacyjne dla dzieci i młodzieży, wydawnictwa Oxford. Książki są nowe, w twardej oprawie, bogate w ilustracje. Stanowią wspaniają kopalnię wiedzy i pomoc naukową dla ...
Zł  10,00 < 5 godz. temu
Warszawa
Gumtree: (całość 100zł) DODATKI do The Sims!!! (całość 100zł) DODATKI do The Sims!!!
Dodatki do The Sims - 25 zł Kontakt: 518059716, grafikadlaciebie.glt.pl, 4921747 Pozdrawiam. Karolina
Zł  100,00 < 5 godz. temu
Warszawa
Gumtree: kompet 14 gier dla dzieci w wieku ok. 3-12 lat kompet 14 gier dla dzieci w wieku ok. 3-12 lat
sprzedam komplet 14 gier na PC dla dzieci w wieku ok. 3 - 12 lat
Zł  100,00 < 5 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Andrzej Pilipiuk "Wieszać każdy może"  NOWA! Andrzej Pilipiuk "Wieszać każdy może" NOWA!
Andrzej Pilipiuk wydawnictwo Fabryka Słów stan idealny, nowa (nietrafiony prezent) cena nowej w księgarni: 33,60 zł Kiedy wrogie armie ścierają się koło twego domu, kiedy Zieloni Mściciele wkraczają ...
Zł  29,00 < 6 godz. temu
Śródmieście
Gumtree: FENG SHUI DLA WSZYSTKICH - LUC ANTOINE !!! FENG SHUI DLA WSZYSTKICH - LUC ANTOINE !!!
Sprzedam książkę FENG SHUI DLA WSZYSTKICH - Dom Twoim zwierciadłem. Oryginalność tego opracowania polega na dostosowaniu zasad feng shui do zachodniego sposobu życia i myślenia. Luc Antoine jest ...
Zł  7,00 < 6 godz. temu
Warszawa
Gumtree: Książki za 5 zł, 10 zł i 20 zł :))) Miłego czytania! :)) Książki za 5 zł, 10 zł i 20 zł :))) Miłego czytania! :))
Oto pierwsza tura: Książki za 5 zł / szt. 1) Instant Confidence - the power to go for anything You wan! (bestseller) Paul McKenna 2) Balsam dla duszy w żałobie Dla tych, którzy tak ...
Zł  5,00 < 6 godz. temu
Ursynów
Gumtree: DAVID MORRELL FAŁSZYWA TOŻSAMOŚĆ STAN DOBRY DAVID MORRELL FAŁSZYWA TOŻSAMOŚĆ STAN DOBRY
DAVID MORRELL FAŁSZYWA TOŻSAMOŚĆ STAN DOBRY
Zł  5,00 < 6 godz. temu
Bemowo
Gumtree: ALISTAIR MACLEAN PARTYZANCI STAN BDB ALISTAIR MACLEAN PARTYZANCI STAN BDB
ALISTAIR MACLEAN PARTYZANCI STAN BDB
Zł  5,00 < 6 godz. temu
Bemowo
Gumtree: KSIAZKA HARLAN COBEN NA GORĄCYM UCZYNKU STAN DOBRY KSIAZKA HARLAN COBEN NA GORĄCYM UCZYNKU STAN DOBRY
KSIAZKA HARLAN COBEN NA GORĄCYM UCZYNKU STAN DOBRY CENA NOWEJ 36 ZŁ
Zł  18,00 < 6 godz. temu
Bemowo
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.