Warszawa Zmień
np. wózek, opel, niania...
gry / książki
Warszawa
Znajdź nowe i używane książki, gry planszowe, tanie podręczniki na Gumtree Mazowieckie / Warszawa.
Poniżej znajdują się oferty sprzedaży ciekawych książek, tanich podręczników i gier dla miasta: Mazowieckie / Warszawa.
Obecne zestawienia (990)
Kategoria:
gry / książki  (990)
Miejsce:
Warszawa  (990)
Bemowo  (49)
Białołęka  (27)
Bielany  (30)
Mokotów  (151)
Ochota  (11)
Rembertów  (1)
Targówek  (41)
Ursus  (17)
Ursynów  (37)
Wawer  (6)
Wesoła  (5)
Wilanów  (3)
Włochy  (1)  
Wola  (71)  
Żoliborz  (18)  
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (949)
Poszukiwane  (16)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Stan:
Używany
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Gumtree: Harlequin Harlequin
Sprzedam za 3 zł albo wymienię, zaproponuj coś.
wymień / handluj < 10 godz. temu
  • Praga Południe
Gumtree: Sienkiewicz Sienkiewicz
Wydanie z 1954 r. Potop tom I i II, Ogniem i Mieczem tom II, Pan Wołodyjowski.
Zł  40,00 < 12 godz. temu
  • Bielany
Gumtree: SEGREGATOR CIASTA I TORTY SEGREGATOR CIASTA I TORTY
WITAM SPRZEDAM LUB WYMIENIĘ SEGREGATOR CIASTA I TORTY ZOBACZ INNE MOJE ANONSE
wymień / handluj < 13 godz. temu
  • Mokotów
Gumtree: SEGREGATOR ZRÓB TO DOBRZE SEGREGATOR ZRÓB TO DOBRZE
WITAM WYMIENIĘ LUB SPRZEDAM SEGREGATOR ZRÓB TO DOBRZE ZOBACZ INNE MOJE ANONSE
wymień / handluj < 13 godz. temu
  • Mokotów
Gumtree: PODRĘCZNIKI : NAUKA ADMINI.+ SŁOWNIK NAUK.-TECH.angielsko-polski PODRĘCZNIKI : NAUKA ADMINI.+ SŁOWNIK NAUK.-TECH.angielsko-polski
WITAM NA MOJEJ AUKCJI , MAM DO SPRZEDANIA PODRĘCZNIKI DO SZKOŁY ŚREDNIEJ I DLA STUDENTÓW: 1) Z.Leoński - Nauka Administracji, rok wyd.1999 ilość stron-148, cena 15 zł 2) Słownik Naukowo- Techniczny, ...
Zł  15,00 < 13 godz. temu
  • Żoliborz
Książki "READERSY", poziom intermediate, płyty CD
Sprzedam książki tak zwane "readersy", do każdej książki dołączone są dwie płyty CD z nagraniem książki. 1. Bridget Jones Diary 2. Bridget Jones: The Edge of Reason 3. King Arthur and the Knights of ...
Zł  15,00 < 13 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: Kolekcja książek fantasy super cena PILNE Kolekcja książek fantasy super cena PILNE
Witam Mam do sprzedania kolekcje 12 świetnych książek wielu znanych autorów fantasy-zarówno Polskich jak i zagranicznych. W skład zestawu wchodzą: STEPHEN KING-RĘKA MISTRZA ROBERT E. HOWARD-TYGRYSY ...
Zł  50,00 < 13 godz. temu
  • Mokotów
Gumtree: "Mroczny sekret" Libba Bray "Mroczny sekret" Libba Bray
Pierwszy tom cyklu Magiczny krąg Libby Bray. Bestseller "New York Timsa". Książka przeczytana raz. Uważam ją za godną polecenia, choć dość wolo się rozkręca. Nie posiada uszkodzeń. Okładka miękka. W ...
Zł  15,00 < 14 godz. temu
  • Wola
Gumtree: Agatha Christie, The Hollow Agatha Christie, The Hollow
Jak w temacie, stan jak nowa.
Zł  15,00 < 14 godz. temu
  • Ursynów
Gumtree: "Błękitna godzina" Alyson Noël "Błękitna godzina" Alyson Noël
Sprzedam drugą część z cyklu NIEŚMIERTELNI Alyson Noël pt. "Błękitna godzina". Książka przeczytana raz, nie posiada żadnych uszkodzeń np pozaginanie kartki etc. Powieść z pewnością spodoba się ...
Zł  15,00 < 14 godz. temu
  • Wola
Gumtree: LEGENDA PIĘCIU KRĘGÓW PODRĘCZNIK + ZASŁONKA LEGENDA PIĘCIU KRĘGÓW PODRĘCZNIK + ZASŁONKA
Mam do sprzedania podręcznik Legenda pięciu kregów + zasłonka. Gra fabularna w Szmaragdowym Cesarstwie. Wydanie I, Kraków 2003. Stan bardzo dobry. Odbiór Bemowo lub Wola. ZAPRASZAM NA MOJE INNE ...
Zł  30,00 < 16 godz. temu
  • Bemowo
Gumtree: Prywaciarze - praca zbiorowa Prywaciarze - praca zbiorowa
W ogłoszonym 22 lipca 1944 Manifeście PKWN konstytuujące się władze komunistyczne zapowiadały m.in.: "Zniesione zostaną niemieckie znienawidzone zakazy, krępujące działalność gospodarczą, obrót ...
proszę o kontakt < 16 godz. temu
  • Warszawa
Trylogia kryminalna MILLENNIUM - Stieg Larsson
Sprzedam komplet trzech książek Stiega Larssona 1. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet 2. Dziewczyna, która igrała z ogniem 3. Zamek z piasku, który runął Książki są w bardzo dobrym stanie, były ...
Zł  60,00 < 19 godz. temu
  • Żoliborz
Gumtree: ksiazka ksiazka
Sprzedam książkę - stan idealny Odbiór osobisty Warszawa Targówek
Zł  20,00 < 20 godz. temu
  • Warszawa
podręczniki podstawówka, gimnazjum, liceum TANIO
witam, mam do sprzedania 39 sztuk książek szkolnych (podreczniki, opracowania, ćwiczenia), wszystkie są używane, w lepszym i gorszym stanie. dokladny spis i zdjęcia udostępniam po kontakcie ...
proszę o kontakt < 22 godz. temu
  • Warszawa
Patrologia Drączkowski 1999 rok
Sprzedam Patrologia Drączkowski 1999 rok - ołówek (podkreślenia) i nieliczne notatki ołówek na marginesach.
proszę o kontakt < 22 godz. temu
  • Warszawa
Poszukiwane: Notes Michała Anioła Christopher
Sprzedam Notes Michała Anioła Christopher
proszę o kontakt < 22 godz. temu
  • Warszawa
Biologia Berg, Ekologia Mackenzie
Sprzedam Biologia Berg - rok 2000 - stan idealny, Ekologia Mackenzie - rok 2005 - stan idealny.
proszę o kontakt < 22 godz. temu
  • Warszawa
Gumtree: B. Arct - Alarm w St. Omer B. Arct - Alarm w St. Omer
1. Stan bardzo dobry - jedynym śladem użytkowania jest zagięcie jednej z zakładek. 2. Jestem skłonny zrobić wysyłkę.
Zł  10,00 < 23 godz. temu
  • Wola
Gumtree: Józef Piłsudski, A.Gralicki Józef Piłsudski, A.Gralicki
twarda okładka brak obwoluty, 780 stron, książka używana. "zobacz inne moje książki"
Zł  20,00 < 23 godz. temu
  • Mokotów
Gumtree: Sprzedam książke "Kowal-Prawdziwa Historia" Sprzedam książke "Kowal-Prawdziwa Historia"
Kowal-prawdziwa historia to bez wątpienia najbardziej skandalizująca autobiografia polskiego sportowca, jaka się kiedykolwiek ukazała.W książce W.Kowalczyk przedstawia kulisy swojego sportowego i ...
Zł  80,00 26/05/2012
  • Wola
Gumtree: Książki Książki
1. Medycyna bólu, J. Dobrogowski, J. Wordliczek (nowa) - 40 zł 2. Wielki poradnik Medyczny, praca zbiorcza (nowa) - 70 zł 3. Budda i miłość, czyli jak kochać i być szczęśliwym, L.O.Nydahl (nowa)- 20 ...
Zł  10,00 26/05/2012
  • Praga Północ
Tibia
Sprzedam 246 Palladyna ktory znajduje sie na serverze AZURA Na tym koncie znajduje sie takze 101 knight i 90 sorcer ktory znajduje sie na Aurea 101knight (aurea) 90 sorcerer (aurea) 246 palladyn ...
proszę o kontakt 26/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Latarnik Henryk Sienkiewicz 1948-1952 Latarnik Henryk Sienkiewicz 1948-1952
Wspomnienie z Maripozy Latem Książka i wiedza Warszawa 1948-1952 Stan dobry, usztywniana okładka możliwość wysyłki zapraszam
Zł  14,00 26/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: STARODRUK- TREBNIK STARODRUK- TREBNIK
STARODRUK-TREBNIK Jest to starodruk księgi liturgicznej- rytuału kościoła wschodniego. Napisany głogolicą w języku starocerkiewnym. Prawdopodobnie około 1785 r. Okładka wykonana przez introligatora, ...
Zł  1 000,00 26/05/2012
  • Śródmieście
Gumtree: DUŻY ŻÓŁTY TYGRYS 7 SZT. DUŻY ŻÓŁTY TYGRYS 7 SZT.
DUŻY ŻÓŁTY TYGRYS 7 SZT. PO 2 ZŁ
Zł  2,00 26/05/2012
  • Ursynów
Gumtree: ŻÓŁTY TYGRYS KSIĄŻKI PO 1 ZŁ ŻÓŁTY TYGRYS KSIĄŻKI PO 1 ZŁ
KSIĄŻKI Z SERII ŻÓŁTY TYGRYS 50 SZT. PO 1 ZŁ
Zł  1,00 26/05/2012
  • Śródmieście
Gumtree: Marian Keyes Jest tam kto? Jude Deveraux Na zawsze Marian Keyes Jest tam kto? Jude Deveraux Na zawsze
Marian Keyes Jest tam kto? W poszukiwaniu utraconej miłości. Jude Devaraux Na zawsze. Obie książki z małymi śladami użytkowania. Cena łączna za 2 książki. Koszt przesyłki dotyczy dwóch książek. ...
Zł  18,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Język niemiecki - testy. Język niemiecki - testy.
Książka zawierająca cwiczenia w formie testów z języka niemieckiego wraz z odpowiedziami. Poziom podstawowy i rozszerzony. Wydawnictwo Muza, 1999. Przydatna dla uczniów, maturzystów chcących ...
Zł  10,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: PODRĘCZNIKI - ZESZYTY NAUKOWE : DLA STUDENTÓW. PODRĘCZNIKI - ZESZYTY NAUKOWE : DLA STUDENTÓW.
WITAM NA MOJEJ AUKCJI , MAM DO SPRZEDANI A Zeszyty Naukowo-Teoretyczne PWSBiA Wiek XXI - nr 1 do 9 ( rok wyd. 2001 - 2003 ) Autorzy: S.Koziej, M.Dobrosielski, R.Frelek, T.Koźluk, M.Stępińska, ...
Zł  14,00 25/05/2012
  • Żoliborz
Gumtree: ATLASY: Australia / Wędrówki po Puszczy ( Augustowskiej) ATLASY: Australia / Wędrówki po Puszczy ( Augustowskiej)
WITAM NA MOJEJ AUKCJI , MAM DO SPRZEDANIA PIĘKNE ATLASY 1) WĘDRÓWKI PO PUSZCZY / Augustowska / - Włodzimierz Łopiński -rok wydania 1987, 205- ilustracji 2) AUSTRALIA / Moje Podróże / - Janusz ...
Zł  10,00 25/05/2012
  • Żoliborz
Gumtree: Zasady dekorowania Zasady dekorowania
Autor: Anna Ventura Książka z serii Piękne Wnętrza . Znajdziemy w niej mnóstwo wspaniałych pomysłów, dzięki którym z łatwością wybierzemy najlepsze rozwiązania dla swojego domu czy mieszkania. Twarda ...
Zł  16,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Feng shui. Zaprojektuj swoje szczęście - Nancilee Wydra Feng shui. Zaprojektuj swoje szczęście - Nancilee Wydra
Doskonałe wprowadzenie do świata feng shui wraz z praktycznymi wskazówkami. Czarno-białe rysunki i zdjęcia. Wyd. Philip Wilson 1999 Miękka okładka. Stan: doskonały
Zł  5,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: O zachowaniu się w pracy - Elisabeth Bonneau O zachowaniu się w pracy - Elisabeth Bonneau
Książka udziela jasnych i precyzyjnych porad pomagających w profesjonalnym utrzymywaniu kontaktów zawodowych. Przeznaczona dla wszystkich grup zawodowych, menedżerów, akwizytorów, urzędników, ...
Zł  10,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Sprawdź swoją inteligencję - H.J. Eysenck Sprawdź swoją inteligencję - H.J. Eysenck
Zbiór testów na inteligencje ogólną i testy, dzięki którym można zbadać swoją inteligencję słowną, wzrokowo-przestrzenną i inteligencję w zakresie liczb. Wyjaśnia również, czym jest inteligencja, jak ...
Zł  5,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Zagadki wielkich kultur - Ivar Lissner Zagadki wielkich kultur - Ivar Lissner
Wyd. Artystyczne i Filmowe, Warszawa 1990 Miękka okładka. 564 str. Stan: bardzo dobry
Zł  7,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: STEVE JOBS by Walter Isaacson WERSJA ANGIELSKA, HARDCOVER STEVE JOBS by Walter Isaacson WERSJA ANGIELSKA, HARDCOVER
Sprzedam biografie Steve Jobs: The Exclusive Biography w edycji brytyjskiej, taka jak tutaj: Wersja okladki hardcover. Nosi slady uzytkowania oraz transportu - stan oceniam na dobry - widac ...
Zł  30,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Oddam Wielka Encyklopedie Powszechna PWN z 1965 roku!!! Oddam Wielka Encyklopedie Powszechna PWN z 1965 roku!!!
Encyklopedia sklada sie z 13 tomow jest mi nie przydatna a szkoda mi ja wyrzucac a nie mam komu oddac.Wiec jesli ktos jest zainteresowany bo kolekcjonuje takie ksiazki prosze o kontakt na maila.Oddam ...
proszę o kontakt 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: XBOX360 GRA BATTLEFIELD 3 JAK NOWA ,KOD SIECIOWY,OKAZJA,WYSYŁKA XBOX360 GRA BATTLEFIELD 3 JAK NOWA ,KOD SIECIOWY,OKAZJA,WYSYŁKA
WITAM SPRZEDAM GRĘ NA XBOXA 360 BATTLEFIELD 3 GRA POSIADA 2 PŁYTY JEDNĄ DO GRY SINGIEL I DRUGĄ DO GRY MULI W INTERNECIE ,KOD SIECIOWY JEST NIEWYKORZYSTANY,PŁYTY SĄ W IDEALNYM STANIE .MOŻLIWA WYSYŁKA ...
Zł  100,00 25/05/2012
  • Wesoła
Gumtree: SPRZEDAM SPRZEDAM
SŁOWNIK NAUKOWO-TECHNICZNY POLSKO-ANGIELSKI WYDAWNICTWA NAUKOWO-TECHNICZNE WARSZAWA 1981 EDITED BY S.CZERNI, M.SKRZYŃSKA WYDANIE TWARDE Z OBWOLUTA, 754 str., FORMAT A-5 STAN BARDZO DOBRY Słownik ...
Zł  20,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Wielka Encyklopedia Powszechna Wielka Encyklopedia Powszechna
13 tomów.
Zł  50,00 25/05/2012
  • Bielany
Gumtree: Historia Powszechna Historia Powszechna
9 tomów.
Zł  50,00 25/05/2012
  • Bielany
Gumtree: Encyklopedia Staropolska - Z.Gloger Encyklopedia Staropolska - Z.Gloger
Wydanie z 1958 roku. W dobrym stanie
Zł  50,00 25/05/2012
  • Bielany
Gumtree: KOMIKS KAJKO I KOKOSZ: ZŁOTY PUCHAR CZĘŚĆ 1 KOMIKS KAJKO I KOKOSZ: ZŁOTY PUCHAR CZĘŚĆ 1
OKAZJA!!! KOMIKS z serii: KAJKO I KOKOSZ KOMIKS: ZŁOTY PUCHAR CZĘŚĆ 1 AUTOR: JANUSZ CHRISTA Stan komiksu jak na zdjęciu (część 1 brak tylnej okładki). Sprzedam za 15zł. Możliwy odbiór ...
Zł  15,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: UNIKAT!!! KOMIKS KAJKO I KOKOSZ: ZŁOTY PUCHAR CZĘŚĆ 2 UNIKAT!!! KOMIKS KAJKO I KOKOSZ: ZŁOTY PUCHAR CZĘŚĆ 2
OKAZJA!!! KOMIKS z serii: KAJKO I KOKOSZ KOMIKS: ZŁOTY PUCHAR CZĘŚĆ 2 AUTOR: JANUSZ CHRISTA Stan komiksu bardzo dobry minus jak na zdjęciu. Sprzedam za 25zł. Możliwy odbiór osobisty w ...
Zł  25,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: Trzy kultowe KOMIKSY z SERII "RELAX" Trzy kultowe KOMIKSY z SERII "RELAX"
Sprzedam za 15zł 3 KOMIKSY z SERII "RELAX" Stan komiksów na zdjęciu. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka po wpłacie na konto. Koszt wysyłki: 15zł. Telefon kontaktowy: ...
Zł  15,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: KOMIKS "RELAX" tylko za 12zł KOMIKS "RELAX" tylko za 12zł
Sprzedam za 12zł KOMIKS "RELAX" Stan komiksu na zdjęciu okładka oderwana. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka po wpłacie na konto. Koszt wysyłki: 10zł. Telefon kontaktowy: ...
Zł  12,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: "EKSPEDYCJA": WALKA O PLANETĘ, Autora: ERICHA VON DANIKENA "EKSPEDYCJA": WALKA O PLANETĘ, Autora: ERICHA VON DANIKENA
SPRZEDAM za 16zł KOMIKS Z KULTOWEJ SERII "EKSPEDYCJA": WALKA O PLANETĘ, Autora: ERICHA VON DANIKENA. Stan jak na zdjęciu. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka po wpłacie na konto. Koszt ...
Zł  16,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: KOMIKS Z SERII DANIKENA, EKSPEDYCJA Zagłada wielkiej wyspy 30zł KOMIKS Z SERII DANIKENA, EKSPEDYCJA Zagłada wielkiej wyspy 30zł
Sprzedam za 30zł : KOMIKS Z SERII DANIKENA, "EKSPEDYCJA": Cześć: Zagłada wielkiej wyspy Stan jak na zdjęciu (bardzo dobry minus/dobry plus). Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka po ...
Zł  30,00 25/05/2012
  • Warszawa
Gumtree: KOMIKS: BOGOWIE Z GWIAZDOZBIORU AQUARUSA CZ. 2 KOMIKS: BOGOWIE Z GWIAZDOZBIORU AQUARUSA CZ. 2
SPRZEDAM KOMIKS: BOGOWIE Z GWIAZDOZBIORU AQUARUSA CZ. 2 Cena: 16zł Stan bardzo dobry jak na zdjęciu. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka po wpłacie na konto. Koszt wysyłki: ...
Zł  16,00 25/05/2012
  • Warszawa
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.