|
|
|
|
|
|
Przypadki Robinsona Kruzoe
Przypadki Robinsona Kruzoe-Daniel Defoe,Wydawnictwo GREG Kraków 2003, stan b.dobry
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Mozaika Parsifala
Mozika Parsifala-Robert Ludlum,Wydawnictwo GiG,R.Ginalski i S-ka Warszawa 1990r., stan dobry
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Anioły i demony
Anioły i demony- Dan Brown, Wydawnictwo Sonia Draga i Wydawnictwo Albatros 2004r.,stan dobry
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Orzeł odleciał
Orzeł odleciał-Jack Higgins, Wydawnictwo Amber 1991, stan dobry
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Pilot
Pilot- James F.Cooper,Wydawnictwo Dolnośląskie,Wrocław 1990, stan dobry
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
MAGARI B1/C1 Podręcznik + ćwiczeniówka
Sprzedam nowe, nieużywane
Magari - Libro classe PODRĘCZNIK + ĆWICZENIÓWKA
Corso di lingua e cultura italiana - Libro classe
autorzy:De Giuli A. , Guastalla C. , Naddeo C.M.
wydawnictwo:ALMA ...
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Przygody Tomka Sawyera
Przygody Tomka Sawyera-Mark Twain,Wydawnictwo Zielona Sowa, Kraków 2003, stan b.dobry
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
"Przenajświętsza Rzeczpospolita" Jacek Piekara
Przedmiotem sprzedaży jest książka "PRZENAJŚWIĘTSZA RZECZPOSPOLITA" JACEK PIEKARA Raz czytana, stan bardzo dobry!!! Polecam, zainteresowanym prześlę zdjęcia. Polska za lat trzydzieści — całkowicie ...
|
Zł 20,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
"SILNIEJSZY OD NIENAWIŚCI" Tim Guénard
Sprzedam książkę Tima Guénarda "Silniejszy od nienawiści". "(...) Wstrząsająca autobiografia człowieka, który umiał wyzwolić się z zaklętego kręgu nienawiści i przemocy. Katowany przez ojca, trafił ...
|
Zł 25,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Wierny szpieg
Wierny szpieg-Alex Berenson,Wydawnictwo Sonia Draga,2008, stan dobry
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Cedry pod śniegiem
Cedry pod sniegiem-David Guterson,Seria Literka,Warszawa 2001,stan dobry
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Opowieści o pilocie Pirxie
Opowieści o pilocie Pirxie -Stanisław Lem,wydawnictwo Czytelnik, 1973
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
książki (pod+ćw) oraz CD do języka ang.New English File
Witam mam dziś do sprzedania 2 książki (podręcznik + ćwiczenia) oraz CD do języka angielskiego New English File - Clive Oxenden & Christina Latham-Koening wydawnictwa OXFORD poziom - intermediate. ...
|
Zł 60,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Książka Zrót to sam
Mam do sprzedania książkę Zrób to sam. Książka jest w bardzo dobrym stanie. zawiera wiele ciekawych porad które mozna wykorzystać w domu i nie tylko. Polecam
|
Zł 5,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
KSIĄŻKI - ANGIELSKI
CPE: Objective Proficiency, Successful Writing CPE; CAE: Ready for CAE, Straightforward Advanced; FCE: Fowler First Certificate
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Poszukiwane:
Kupię książki - Antykwariat Warszawa
,,./;, Skupujemy książki u klienta na terenie Warszawy i okolic.Przyjazd,wycena zapłata gotówką.515-524-308 W przypadku kontaktu poprzez gumtree proszę o podanie numeru telefonu
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
ENCYKLOPEDIĘ NOWĄ
20 TOMOWĄ ENCYKLOPEDIĘ Z GAZETY WYBORCZEJ WYMIENIĘ LUB SPRZEDAM
|
wymień / handluj
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
4 GRY NA KONSOLE WII -WARSZAWA
Witam Chciałbym zaoferować Państwu 4 gry na konsolę WII : MARIO KART + KIEROWNICA SUPER SMASH BROS.BRAWL SPORTS PARTY PES 2010-PRO EVOLUTION SOCCER Wszystkie gry w 100% oryginalne,zakupione w Polsce ...
|
Zł 249,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Encyklopedia
Wielka encyklopedia świata.Wydawnictwo Oxford.20-to tomowa.Piękne wydanie.Tylko w całości.Możliwy dowóz w okolicach Radomia.
|
Zł 330,00
|
07/02/2012
Południowe powiaty |
|
|
|
Język polski 4 dla szkoły średniej
Język polski 4 - kształcenie kulturowo-literackie i językowe Podręcznik dla liceum i technikum Zakres podstawowy i rozszerzony Operon Gdynia 2008
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Fizyka 2 dla szkoły średniej
Fizyka 2 Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Poziom podstawowy z elementami rozszerzenia ZamKor Kraków 2005
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Chemia 3 dla szkoły średniej
Chemia 3 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego Poziom rozszerzony Operon Gdynia 2007
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Chemia 3 - zbiór zadań dla szkoły średniej
Chemia 3 Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego Poziom rozszerzony Operon Gdynia 2007
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
sprzedam książkę przygotowującą do matury z j. polskiego
jest to nowa, nieużywana i niezniszczona książka Grażyny Boguckiej i Janusza Wojczakowskiego "Ćwiczymy cztanie ze zrozumieniem". Sa w niej liczne testy i zadania dzięki którym można dobrze ...
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Geografia 2 dla szkoły średniej
Geografia 2 - Człowiek gospodarzem Ziemi Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i tecnikum Zakres podstawowy ORTUS 2006
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Bilogia 3 dla szkoły średniej
Biologia 3 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego Zakres rozszerzony Operon Gdynia 2005
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Matematyka III - zbiór zadań dla szkoły średniej
Matematyka III Zbiór zadań dla liceum i technikum Zakres podstawowy z rozszerzonym GWO Gdańsk 2005
|
Zł 7,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Matematyka III dla szkoły średniej
Matematyka III Podręcznik dla liceum i technikum Poziom podstawowy z rozszerzeniem GWO Gdańsk 2008
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Historia II dla szkoły średniej
Historia II - Okres międzywojenny i II wojna światowa Podręcznik dla liceum i technikum Zakres podstawowy i rozszerzony GWO Gdańsk 2002
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Przysposobienie Obronne dla szkoły średniej
Przysposobienie Obronne Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. WSiP Warszawa 2002
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
2in1: DRAGON BALL Z i BUDOKAN 2 na PS 2
Witam. Mam na sprzedaż 2 gry na 1 płycie. Są to: DRAGON BALL Z oraz BUDOKAN 2. Płyta jest oryginalna w pudełku, używana, działająca lecz nie po polsku
|
Zł 18,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
GOD OF WAR II platinum PS 2
Witam. Mam na grę GOD OF WAR II firmy platinum na PS 2. Gra jest oryginalna lecz nie posiadam do niej pudełka. Gra oczywiście działa. Używana, w języku angielskim
|
Zł 28,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
STAR WARS the force unleashed na PS 2
Witam. Mam do sprzedania grę na PS 2 pt. STAR WARS the force unleashed. Gra jest w oryginalnym opakowaniu,używana i oczywiście działa. gra w języku angielskim
|
Zł 30,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Zbiór książek
Witam, mam do sprzedania zbiór 10 książek o różnorodnej tematyce. JOHN ALTMAN-„Gry szpiegów”, 173 strony. ROMAN PORTALSKI-„Wzory regulaminów umów i pism z objaśnieniami stosowanych na podstawie ...
|
Zł 100,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
DOMINO
Witam mam do oddania grę Domino i kieszkonkowe szachy. warszawa mokotów
|
za darmo
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
11 książek serii z JAMNIKIEM
Każdemu, kto chce przypomnieć sobie co czytaliśmy w czasach PRL-u kiedy książki zdobywało się "spod lady" lub po znajomości, a wydawane książki zagranicznych autorów były tylko poprawne politycznie ...
|
Zł 11,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Zbrodnia i kara - Dostojewski
Fiodor Dostojewski, pisząc Zbrodnię i karę , nie przypuszczał, że stworzy arcydzieło, które przyniesie mu sławę i niemal natychmiast zaliczone zostanie do klasyki literatury światowej. Powieść ta, ...
|
wymień / handluj
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Andrzej Sapkowski - Krew Elfów
pierwszy tom sagi o wiedźminie. Geralt wraz z Ciri osiadają w wiedźmińskiej warowni. Tam Dziecko - Niespodzianka uczy się jak walczyć, jak radzić sobie z mieczem i przeciwnikiem, ale Ciri ma też inne ...
|
wymień / handluj
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
"WOBEC WARTOŚCI"
"WOBEC WARTOŚCI" D.HILDEBRAND,J.A. KŁOCZKOWSKI, J. PAŚCIAK, J. TISCHNER"W DRODZE" POZNAŃ 1984 WYD. II S. 12X19. KSIĄŻKĘ OTWIERA PRZESŁANIE Z "REDEMTOR HOMINIS" CZY CZŁOWIEK... STAJE SIĘ LEPSZY? ...
|
Zł 8,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Austria. Przewodnik Ilustrowany - NOWA
Przewodnik ilustrowany AUSTRIA zawiera wszystko, czego można oczekiwać od przewodnika turystycznego. Jest inspirującą lekturą przed wyjazdem, bezcenną pomocą podczas zwiedzania i wspaniałą pamiątką z ...
|
wymień / handluj
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Słownik peryfraz czyli wyrażeń omownych
Słownik peryfraz czyli wyrażeń omownych Autor Mirosław Bańko Wydawnictwo PWN Rok i miejsce Warszawa 2003 Liczba stron 342 Oprawa Twarda Wymiary 17x12cm Stan książki bardzo dobry Możliwość odbioru ...
|
Zł 8,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Słownik poezji
Słownik poezji Autor Elżbieta Górecka, Anna Popławska Wydawnictwo GREG Rok i miejsce Kraków 2004 Liczba stron 584 Oprawa Twarda Wymiary 21x15cm Stan książki oceniam na bardzo dobry Możliwość odbioru ...
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Urazy i kontuzje sportowe u dzieci
Urazy i kontuzje sportowe u dzieci Autor David Kennedy, Peter Fitzgerald Wydawnictwo REBIS Rok i miejsce Poznań 2001 Liczba stron 195 Oprawa Miękka Wymiary 24x17cm Stan książki oceniam na bardzo ...
|
Zł 12,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Barbarzyńca w ogrodzie
Barbarzyńca w ogrodzie Autor Zbigniew Herbert Rok i miejsce Warszawa 2004 Liczba stron 222 Oprawa Miękka Wymiary 21x13,5cm Książeczkę można odebrać osobiście lub wysłać (koszty pokrywa kupujący)
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Wszystko o makijażu
Wszystko o makijażu Autor Joy Terri Rok i miejsce Warszawa 2007 Liczba stron 95 Oprawa Miękka Wymiary 28x22cm Możliwość wysyłki (koszty pokrywa kupujący) lub odbioru osobistego
|
Zł 9,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
SŁOWNIK PISARZY POLSKICH
SŁOWNIK PISARZY POLSKICH Pod redakcją Jan Tomkowski Wydawnictwo HORYZONT Rok i miejsce Warszawa 2002 Liczba stron 357 Oprawa twarda Wymiary 21x15cm Możliwość wysyłki (koszty pokrywa kupujący) lub ...
|
Zł 9,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Jak uczyć się szybko i skutecznie
Jak uczyć się szybko i skutecznie Autor Christian Drapeau Rok i miejsce Warszawa 2002 Liczba stron 190 Oprawa miękka Wymiary 20x15cm Możliwość wysyłki lub odbioru osobistego
|
Zł 9,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Szkolny słownik bohaterów literackich
Szkolny słownik bohaterów literackich Pod redakcją Mariana Kisiela i Marka Pytasza Wydawnictwo VIDEOGRAF II Liczba stron 464 Oprawa twarda Wymiary 19,5x13cm Możliwość wysyłki lub odbioru osobistego
|
Zł 8,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Podręczniki akademickie
Ceny do negocjacji: - Skrypt: Analiza Matematyczna WNE UW, Barański, Pałuba, 8 zł - Wprowadzenie do badań operacyjnych z komputerem, książka + CD, T. Trzaskalik, 30 zł - Rachunek Prawdopodobieństwa ...
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
" Mądrość państwa środka" Myśli srebrne i złote Z tekstów chińsk
"Mądrość państwa środka" Myśli srebrne i złote Z tekstów chińskich wybrał i przełożył Witold Jabłoński, Wydawnictwo "Wiedza Powszechna, Warszawa 1958 Wyd. I. s. 154 12x16 Konfucjanizm, Taoizm, inne ...
|
Zł 8,00
|
07/02/2012
Warszawa |