|
|
|
|
|
|
|
|
ZEGAREK CHRISTIAN BENOIT MODEL RIO DE JANEIRO POZŁACANY IDEALNY
Zegarek Christian Benoit model Rio de Janeiro, zasilany bateryjnie. Stan idealny, praktycznie nieużywany. Odbiór osobisty w Warszawie. Możliwość przeprowadzenia ekspertyzy i potwierdzenia ...
|
Zł 900,00
|
|
|
|
|
ZEGAREK MAURICE LACROIX POZŁACANY IDEALNY STAN 100 % ORYGINALNY
Zegarek Maurice Lacroix pozłacany zasilany bateryjnie. Stan idealny, praktycznie nieużywany. Odbiór osobisty w Warszawie. Możliwość przeprowadzenia ekspertyzy i potwierdzenia oryginalności. W ...
|
Zł 900,00
|
|
|
|
|
SPRZEDAM KOMPLET 2 UNIKATOWYCH SZAFEK
Sprzedam komplet dwóch szafek antycznych w kolorze czarnym (możliwość przemalowania). Jedna jest to mała szafka mogąca służyć jako szafka nocna lub inna w zależności od upodobań. Trzeba ją odmalować ...
|
Zł 800,00
|
|
|
|
|
Poszukiwane:
KOLEKCJONER KUPI BEZPOŚREDNIO KSIĄŻKI, STARODRUKI WYDANE PRZED
1800 r., WIEK XIX ORAZ LATA MIĘDZYWOJENNE (POEZJA AWANGARDOWA, ALBUMY) W JĘZYKU POLSKIM I NIE TYLKO. ZBIERAM KSIĄZKI OD 30-TU LAT, MAM DUŻE DOŚWIADCZENIE, DORADZĘ, WYCENIĘ KAŻDĄ KSIĄŻKĘ. tel: 792 00 ...
|
proszę o kontakt
|
|
|
|
|
Komplet gabinetowy z 1920 roku - biurko, biblioteka,fotel
Oferuję do sprzedaży antyczny komplet gabinetowy z 1920 roku. Stan b.dobry. Meble zachowane w stanie oryginalnym. W skład kompletu wchodzą: biurko gabinetowe dwustronne - typowo wolnostojące ( tył ...
|
proszę o kontakt
|
|
|
|
|
|
|
OBRAZ MATKI BOSKIEJ Z 1910 ROKU
JEST PŁÓTNO BEZ DRZEWCA... DO KONSERWACJI ....
|
Zł 2 500,00
|
08/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
lustro, duże, 160 cm, złote, srebrne, wysyłka
sprzedam lustro w złotej lub srebrnej ramie, stylizowane, do wieszania w pionie lub poziomie, wysyłka 59 zł, wystawiam fv, zapraszam na holandmebel pod kategorię lustra
|
Zł 259,00
|
08/02/2012
Północne powiaty |
|
|
|
zegar wiszący, piękny
witam serdecznie, mam do zaoferowania piękny zegar wiszący, ładna obudowa drewniana, sprawny mechanizm, antyk, szczegóły na holandmebel pod kategorię zegary
|
Zł 420,00
|
08/02/2012
Północne powiaty |
|
|
|
fotel ludwik, czarny
sprzedam fotel ludwik czarny, bardzo ładny, szczegóły na holandmebel pod kategorią fotele, wysyłka
|
Zł 220,00
|
08/02/2012
Pn - zach powiaty |
|
|
|
obraz olejny, płótno, kwiaty w wazonie
18 /24 cm, olej na płótnie, swobodnie kładziona farba (impasty), technika alla prima. Kolory mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu, ale można przyjść obejrzeć na Żoliborzu.
|
Zł 100,00
|
08/02/2012
Warszawa |
|
|
|
płyty gramofonowe z 80-tych lat
sprzedam płyty gramofonowe z 80-tych lat wynylowe 22szt. cena do uzgodnienia mam również znaczki pocztowe z 70-tych lat z klaserem za cenę 60 zł za klaser , jest ich około 60 znaczków mam również ...
|
Zł 5,00
|
08/02/2012
Pd - wsch powiaty |
|
|
|
DUKAT Z 16 WIEKU
WITAM
MAM DO SPRZEDANIA DUKAT Z 16 WIEKU KOPALNIA ZŁOTA W ZŁOTYM STOKU. AUTENTYCZNOSC SPRAWDZAŁEM W INTERNECIE TAKZE TAKI DUKAT JEST. CENA DLA POWAZNYCH OFERT MOZE ULEC LEKKIEJ NEGOCJACJI
|
Zł 12 000,00
|
08/02/2012
Warszawa |
|
|
|
waza dzbanki kufle pudeleczka na birzuterie
waza KAPO,DINONTI ,
|
proszę o kontakt
|
08/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Śliczny komplet wypoczynkowy!!!
Do sprzedania mam używany komplet wypoczynkowy.Komplet niezniszczony,w mieszkaniu nie palono papierosów,ani nie trzymano psów.W razie pytań proszę o email. Pozdrawiam
|
Zł 650,00
|
08/02/2012
Warszawa |
|
|
|
STARE ŻELAZKO
Sprzedam żelazko w bardzo stare w idealnym stanie odnowione farbą do metalu.
|
Zł 60,00
|
08/02/2012
Północne powiaty |
|
|
|
zegarek
zegarek z wymienną oprawką, granatową i białą
|
Zł 15,00
|
08/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Poszukiwane:
Kupie monety ,banknoty wysokie ceny ! GOTÓWKA !
Witam
Kupie monety ,banknoty w hurtowych ilościach jak i pojedynczo .Gwarantuję wysoką cenę ,płace gotówką. Proszę o kontakt poprzez formularz gumtree , gdzie proszę napisać krótko co chcesz ...
|
proszę o kontakt
|
08/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Odkupie starą i nie potrzebną biżuterie
Witam jeśli masz starą i niepotrzebną złota biżuterię to napisz. Na pewno się dogadamy.
|
Zł 95,00
|
08/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Garnitur Hugo BOSS
Używany, w dobrym stanie. Rozmiar 48. Wymiary marynarki rękawów 63cm, długość 82cm, szerokość 48. Wymiary spodni długość: 110cm, pas 41cm.
|
Zł 300,00
|
08/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
ŁADNY NASZYJNIK FIRMY EMPORIO ARMANI ZAPAKOWANY
Witam.
Do sprzedania mam bardzo ładny naszyjnik firmy E.ARMANI.
Kolor : Czarno / Szary
Przedmiot ten został kupiony w firmowym sklepie Armaniego.
Naszyjnik jest zapakowany w oryginalne ...
|
Zł 800,00
|
08/02/2012
Warszawa |
|
|
|
MONETY UPAMIĘTNIAJĄCE 50 LAT BENELUXU
Witam.
Do sprzedania mam monety upamiętniające 50 lat Beneluxu.
Kolor : Srebny
Monety są zapakowany w oryginalne bardzo precyzyjne pudełko.
Zdjęcia nie pokazują w 100 % jakości i wyglądu ...
|
Zł 400,00
|
08/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Perfumetki idealny prezent na walentynki
Witam oferuję państwu perfumetki markowe o pojemności 20ml Produkt markowy trwały intensywny.Wysyłka min 2szt cena detaliczna 15 zł sztuka przy ilościach hurtowych 10 zł za sztukę.Wysyłamy przesyłki ...
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
ANTYK STÓŁ MAHONIOWY ww
STÓŁ W KOLORZE MAHONIOWYM. WYKONANY Z DREWNA STAN DOBRY JAK NA UŻYWANY NOGI TROCHĘ PODRAPANE I BLAT. WYMIARY BLATU PO ROZŁOŻENIU 201CM PO ZŁOŻENIU 120CM. SZEROKOŚĆ BLATU 79CM. WYSOKOŚĆ STOŁU 78CM. ...
|
Zł 270,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Kilka starych książek i gazet za Ciechana miodowego
nic specialnego;konstytucja rzeczp ludowej b.bierut 1952r,pisowwnia polska przełozona 1936r,ty i ona wyd ks jezuitow 1928r,wypisy geograficzne 1923r,cwiczenia polsko łacinskie 1926r,przegląd ...
|
wymień / handluj
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
klaser A4 praktycznie nowy+znaczki
Klaser który ma swoje lata ale przeleżał nieużywany, w stanie idealnym. Format A4. W zestawie z klaserem znaczki które w nim są (widoczne na fotografiach). Zdjęcia wszystkich stron prześlę na maila- ...
|
Zł 50,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
RADIO ADAPTER ANTYKi STARE WYPRZEDAŻ MEBLE
SPRZEDAM RADIO ADAPTER Poemat II
Niepowtarzalny sprzęt radio z adapterem bardzo stare radio w BARDZO dobrym stanie.
Pięknie będzie się prezentować w każdym domu polecam.
Radia nie naprawiałam mi ...
|
Zł 199,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Wina smak
Kolczyki z filcu z wełny australijskich merynosów, ręcznie formowane, w kolorze wina.
|
Zł 28,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
NASZYJNIK
WITAM. ZAPRASZAM DO ZAKUPU. NASZYJNIK BYŁ UŻYTY RAZ.
|
Zł 5,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Szklanki do piwa LECH 0,5l
Jak w tytule 12 szt. po 5.-/szt
|
Zł 5,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Szklanki do piwa Królewskie stary wzór 2 szt za 10,-
Jak w tytule:)zapraszam do innych moich ogłoszeń:)
|
Zł 10,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Taca kelnerska EB
Dla kolekcjonera taca kelnerska z logo piwa EB
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Taca kelnerska Schweppes blaszana
Do kolekcji jak w tytule:)zapraszam na inne moje ogłoszenia
|
Zł 15,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Stara baba z gliny
Jak na zdjęciu wys 16 cm.-zapraszam do moich innych ogłoszeń
|
Zł 20,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
ANTYK RUSTYKALNA KOMODA Z 3 SZUFLADAMI ww
ANTYK RUSTYKALNA KOMODA Z 3 SZUFLADAMI. WYMIARY BLATU 90X46cm WYSOKOŚĆ 81cm. STAN DOBRY BLAT WYSUWANY, NÓZKI ISTELAZ OD DOŁU METALOWY. SOLIDNY MEBEL. NIE TRZEBA PODDAWAĆ RENOWACJI WYSTARCZY DBAĆ WE ...
|
Zł 280,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
SPRZEDAM OBRAZ "ZIMA" BARBARY URZEŃSKIEJ
Oferuję do sprzedania obraz współczesnej malarki Barbary Urzeńskiej zatytułowany "Zima". Obraz namalowany we wrześniu 2003 roku (z tyłu zapis autorki). Wymiary płótna 60cm / 70cm. Obraz w ramie z ...
|
Zł 159,00
|
07/02/2012
Południowe powiaty |
|
|
|
POLECAM Medal brąz "Jan Paweł II - pielgrzymka w 1991 do Polski"
Dwustronny medal - z jednej strony Jan Paweł II - pielgrzymka 1991 do Polski, z drugiej 200 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Stan idealny (medal w kapslu). Medal w brązie Średnica ok. 45 mm ...
|
Zł 50,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
namaluję obrazy
namaluję obrazy do twojego biura, mieszkania, kawiarni, etc., KATARZYNA, 601 499 240.
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
Moneta 10 zł - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Nominał: 10 złotych Metal: Ag 925 Masa: 14,14 g Rozmiar: 28,7 x 30 mm Nakład: 60 000 sztuk Bicie: Mennica Polska Moneta jest w stanie menniczym, wprost z ...
|
Zł 123,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
ANTYK PATERA Z WINOGRONAMI CYNA ww
ANTYK PATERA Z WINOGRONAMI CYNA ww ŚRRDNICA 28,6cm Z RĄCZKAMI 39CM CENA 110ZŁ DO UZGODNIENIA .. ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA INNYCH MOICH OGŁOSZEŃ (w kolumnie po prawej stronie ekranu kliknij na link obok ...
|
Zł 110,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Lekko używany sportowy zegarek Casio
Chciałbym sprzedać zegarek casio. Funkcje zegarka:godzina,podświetlanie,stoper, wodoodporny-50m,alarm.Jest to bardzo zgrabny zegarek w świetnym stanie.
Dla dziecji i dorosłych.
prosze o kontakt pod ...
|
Zł 60,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
3 książki niemieckie, 1 polska do 1939 roku - sprzedam! - Łódź
Sprzedam antykwaryczne książki: Die Bauern Befreiung und der Urlprung der Landarbeiter in den alteren Theilen Prenkens, Georg Friedrich Knapp, Leipzig 1887. Stan dobry, kilka kartek w środku ...
|
Zł 35,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Książka-album fotografii przyrody - III Rzesza, 1937 r. - Łódź
Antykwaryczne! Sprzedam bardzo interesującą książkę-album z 1937 r., Niemcy. "Wunder der Grossen und Kleinen Welt", Berlin 1937. Przedstawia zdjęcia ówczesnej przyrody (makro) i zdjęcia mikroskopowe. ...
|
Zł 45,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Książka nuty - Gustav Damm - unikat! XIX w.? Łódź
Sprzedam książkę z nutami, niemiecką, wydaną zapewne w XIX w. Stan bardzo dobry. "Vebungsbuch nach der Klaviershule. 76 Leichten Etuden von Clementi, Bertini.... In fortschreitender Ordung von der ...
|
Zł 35,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Autograf Alexandry Stan do sprzedania!
Mam do sprzedania autograf Alexandry Stan (na zdjęciu 10x15). Wokalistka znana jest z takich hitów jak: "Mrs. Sexobeat" czy "Get Back" To jedyna okazja aby zostać posiadaczem jedynego autografu ...
|
Zł 60,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
popielniczka
popielniczka plater krysztal
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
kon z wozem anglja
kon z wozem i jelonki
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Poszukiwane:
LAMPA WISZĄCA TIFFANY!!
LAMPA TIFFANY!
PRZEDSTAWIAM PIĘKNĄ LAMPĘ WISZĄCĄ TIFFANY. LAMPA POSIADA SZYBKI W KOLORZE BIAŁO-SZARYM, JEST ELEGANCKA I PASUJE DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA. LAMPA ZAPALANA NA JEDNĄ ŻARÓWKĘ E27. ...
|
Zł 270,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
strarz porzarna
samo robka
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Maszyna Całkowicie sprawna firmy SINGER z 1875r.
Witam mam do sprzedania maszynę firmy Singer która jest całkowicie sprawna .Maszyna jest przerobiona na elektryczną polecam.W razie pytań proszę dzwonić 600-878-998
|
Zł 500,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
antyk
domowa wyprzedaz - oferuje piekny antyczny obrazek < dzieci > w debowej ramie
|
Zł 30,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
nowy zegarek casio data bank z kalkulatorem
jak w temacie nowka nie uzywana w pudelku z dokumentacja.polecam info poprzez gumtree.
|
Zł 160,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
Zabytkowa maszyna SINGER 1870 r.
Witam mam do sprzedania zabytkową maszynę do szycia firmy singer z 1870r.Maszyna posiada dodatkowo ładny zdobiony stolik .Zapraszam zainteresowanych do obejżenia i do kupna .Maszyna czeka na odbiór w ...
|
Zł 300,00
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
kominkowy zegar
do nie durzego remontu pszekrecona sprerzyna skrzynka ok,
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |
|
|
|
antyczny swiecznik
oferuje stary ladny ciezki mosiezny swiecznik . wys 25 cm .lekkie wgniecenie podstawy do naprawy ,
|
Zł 25,00
|
07/02/2012
Warszawa |
|
|
|
PIĘKNE MONETY!
Proszę o kontakt przez formularz gumtree z propozycjami cenowymi, monety te co na zdjęciu (oczywiście na żywo są ładniejsze, bo zdjęcie jest bez flasha i nie oddaje rzeczywistego koloru)
|
proszę o kontakt
|
07/02/2012
Mazowieckie / Warszawa |