Południowe powiaty Zmień
np. wózek, opel, niania...
antyki / biżuteria / kolekcje
Południowe powiaty
Wyprzedaż staroci, antyków i biżuterii na Gumtree Mazowieckie / Warszawa.
Przeszukaj poniższe ogłoszenia i znajdź, używane starocie, monety, stary kredens, antyczne szafy na sprzedaż.
Obecne zestawienia (68)
Kategoria:
antyki / biżuteria / kolekcje  (68)
Miejsce:
Południowe powiaty  (68)
Lipski  (5)
Zwoleński  (1)
Radomski  (9)
Przysuski  (1)
Grójecki  (2)
Piaseczyński  (31)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferuję  (67)
Poszukiwane  (1)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Subskrypcje Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Gumtree: Zegarek meski LED Zegarek meski LED
Nowoczesny i funkcjonalny zegarek LED to prawdziwy hit podbijający gusta osób na całym świecie. Duzy cyferblat! Zegarek jest nowy! Mozliwa wysylka 5 zl lub odbior osobisty Warszawa Mokotow, Ursynow, ...
Zł  30,00 < 5 godz. temu
Piaseczyński
Gumtree: Kazimierz Kazimierz
Ruiny zamku w Kazimierzu Praca o charakterze dekoracyjnym Papier 62 x 40 cm Możliwość obejrzenia i warunki odbioru do uzgodnienia
Zł  200,00 < 16 godz. temu
Piaseczyński
Gumtree: Leon Wróblewski obraz olejny Leon Wróblewski obraz olejny
Leon Wróblewski artysta malarz batalista olej na płótnie wielkość 69cm x 54cm rok 1921 możliwość obejrzenia i warunki odbioru do uzgodnienia
Zł  700,00 < 16 godz. temu
Piaseczyński
Gumtree: Ozdobna podstawka na jajka Ozdobna podstawka na jajka
Sprzedam ozdobną podstawkę na jajka. Nie te święta ale może się komuś przyda .polecam
Zł  10,00 < 18 godz. temu
Radomski
Gumtree: Misie ceramiczne Misie ceramiczne
Sprzedam misie ceramiczne wiszące. Polecam
Zł  20,00 < 18 godz. temu
Radomski
Gumtree: Stary, srebrny pierścionek z bursztynem. Stary, srebrny pierścionek z bursztynem.
Witam, Mam do sprzedania, stary, srebrny pierścionek z bursztynem. Polecam, Tel. 516-455-854
Zł  40,00 09/02/2012
Południowe powiaty
Gumtree: Srebrny łańcuszek ze srebrną zawieszką. Srebrny łańcuszek ze srebrną zawieszką.
Witam, Mam do sprzedania solidny łańcuszek srebrny ze srebrną przywieszką. Próby srebra do wglądu. Polecam Tel. 516-455-854
Zł  120,00 09/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Naturalne perły. Naturalne perły.
Witam, Oferuję naturalne perły- naszyjnik jest bardzo elegancki. Polecam Tel. 516-455-854
Zł  50,00 09/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Ciemne perły. Ciemne perły.
Witam, Oferuję eleganckie, ciemne perły- nowe. Polecam Tel. 516-455-854
Zł  15,00 09/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Duże, ozdobne srebrne kolczyki. Duże, ozdobne srebrne kolczyki.
Witam, Oferuję oryginalne, duże kolczyki. Polecam Tel. 516- 455- 854
Zł  15,00 09/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Długie, efektowne kolczyki. Długie, efektowne kolczyki.
Witam, Mam do zaoferowania długie i bardzo efektowne kolczyki. Polecam, Tel.516-455-854
Zł  8,00 09/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Perełkowa ozdoba do długich włosów. Perełkowa ozdoba do długich włosów.
Witam, Mam do sprzedania ozdobę do długich włosów. Polecam Tel. 516-455-854
Zł  8,00 09/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Naszyjniczek, bransoletka. Naszyjniczek, bransoletka.
Witam, Sprzedam subtelny naszyjnik, bransoletka. Polecam Tel.516-455-854
Zł  10,00 09/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Złoty komplet:: kolczyki + wisiorek. Złoty komplet:: kolczyki + wisiorek.
Witam, Mam do sprzedania imitację złotego kompletu: wisiorek + kolczyki. Polecam Tel. 516-455-854
Zł  20,00 09/02/2012
Południowe powiaty
Gumtree: obraz akwarela obraz akwarela
Tadeusz Bulewski “Sarajewo”, 1922r akwarela / papier 40 x 26 cm Możliwość obejrzenia i warunki odbioru do uzgodnienia
Zł  500,00 08/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: wojsko wojsko
etui przywieszane do paska około 70 lat
Zł  50,00 08/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Pamiętka Komunii Świętej, obrazek komunijny Poszukiwane: Pamiętka Komunii Świętej, obrazek komunijny
Witam, mam do zaoferowania obrazek komunijny zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Obrazek może być z dowolnym imieniem na zdjęciu jest przykładowy wzór. Cena to 80 zł za sam obrazek lub oprawiony w ...
Zł  80,00 08/02/2012
Radomski
Gumtree: Stół dębowy rustykalny w idealnym stanie +półka dębowa gratis. Stół dębowy rustykalny w idealnym stanie +półka dębowa gratis.
Witam, Mam do zaoferowania piękny stół dębowy- rozkładany. Wym: wys.75 cm, dł.121 cm.- 220 cm po rozł., szer, 90 cm. GRATIS półka z dębu rustykalnego dł.100cm, wys. 60 cm. Doskonale się komponują ze ...
Zł  400,00 08/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: SPRZEDAM OBRAZ "ZIMA" BARBARY URZEŃSKIEJ SPRZEDAM OBRAZ "ZIMA" BARBARY URZEŃSKIEJ
Oferuję do sprzedania obraz współczesnej malarki Barbary Urzeńskiej zatytułowany "Zima". Obraz namalowany we wrześniu 2003 roku (z tyłu zapis autorki). Wymiary płótna 60cm / 70cm. Obraz w ramie z ...
Zł  159,00 07/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: stare radia oraz organy stare radia oraz organy
witam mam stare radia Trubadur Zodiak oraz ponad 100letnie organy koscielne jesli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt wiecej zdjec przesle
Zł  100,00 07/02/2012
Południowe powiaty
Gumtree: Bransoletka SHAMBALLA Bransoletka SHAMBALLA
Witam Mam do zaoferowania bardzo modne bransoletki w stylu Shamballa. Wykonana ręcznie ze sznurka woskowanego i kwarcu różowego. Kwarc chroni przed negatywną energią, a dodatkowo różowy kolor ...
Zł  40,00 06/02/2012
Grójecki
Gumtree: Lampa z onyksu pakistańskiego-oryginalna,stan bardzo dobry Lampa z onyksu pakistańskiego-oryginalna,stan bardzo dobry
Mam do sprzedania dużą, piękną, oryginalną lampę "cylinder" z onyksu pakistańskiego. Wieczorem świeci ciekłym światłem, nadając wnętrzu niepowtarzalny klimat. Wymiary wys. 41 cm, średnica 16 cm. ...
Zł  250,00 06/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: Strug stolarski Strug stolarski
Sprzedam strug stolarski znaleziony na strychu może się komuś przyda. Możliwa wysyłka w/g cennika poczty polskiej.
Zł  15,00 04/02/2012
Radomski
Gumtree: Zegarek męski TIMEX + APARAT 6.6MPX GRATIS OKAZJA!!! Zegarek męski TIMEX + APARAT 6.6MPX GRATIS OKAZJA!!!
Do sprzedania zegarek TIMEX T20662 INDIGLO, stylowy i bardzo elegancki, bransoleta, szkło mineralne, podświetlanie całej tarczy (indiglo night-light), koperta stal nierdzewna, datownik, ...
Zł  140,00 03/02/2012
Południowe powiaty
Gumtree: fotel ludwik , tanio, wysyłka fotel ludwik , tanio, wysyłka
sprzedam fotel ludwik tanio, uzywany, wystawiam fv-marża, szczegóły na holandmebel pod kategorią fotele, zadzwoń
Zł  230,00 03/02/2012
Południowe powiaty
Gumtree: fotel ludwik, tanio wysyłka fotel ludwik, tanio wysyłka
sprzedam fotel ludwik tanio, uzywany szczegóły na holandmebel pod kategorią fotele,
Zł  230,00 03/02/2012
Południowe powiaty
Gumtree: | Biżuteria lola| - Pierścionki | Biżuteria lola| - Pierścionki
Pierścionek ten, to esencja piękna , na palcu wygląda zachwycająco ma śliczny miodowy kryształ o bardzo efektownym szlifie , który oblany jest ażurowym wzorem złota i wysadzany wysokiej jakości ...
Zł  59,00 02/02/2012
Południowe powiaty
Gumtree: maszyna do szycia maszyna do szycia
sprzedam maszyne do szycia ŁUCZNIK,dla konesera.tel 518-596-854.
Zł  100,00 01/02/2012
Piaseczyński
Gumtree: lustro stojace owalne wahadłowe lustro stojace owalne wahadłowe
sprzedam piekne lustro w drewnianej brazowej oprawie, owalna tafla może byc rególowana, przód tył, wysyłka 99 zł, wys. 99 z, szczegóły na holandmebel pod kategoria lustra, zapraszamy
Zł  750,00 31/01/2012
Południowe powiaty
Gumtree: |Najlepsze zegarki| - Bardzo orginalny zegarek |Najlepsze zegarki| - Bardzo orginalny zegarek
Biżuteria> Niezwykle elegancki zegarek , koperta i tarcza zegarka złota, wysadzane pięknie mieniącymi się wysokiej jakości kryształkami , bransoleta metalowa pokryta biała masą perłową. Ślicznie ...
Zł  129,00 30/01/2012
Południowe powiaty
Gumtree: Witryna wisząca dębowa Witryna wisząca dębowa
sprzedam witrynę wiszącą dębową, bardzo ładna, szczegóły na holandmebel pod kategoria witryny, wysyłka 75 zł
Zł  390,00 30/01/2012
Południowe powiaty
Gumtree: monety monety
mam do sprzedania monety z roznych miejsc ,na zdjeciu widac tylko kilka sztuk posiadam wiecej roznych monet wrazie jakich kolwiek pytan meil
Zł  100,00 29/01/2012
Radomski
Stare żelazko z duszą
stare, zabytkowe żelazko z duszą, doskonały stan
Zł  50,00 29/01/2012
Radomski
Nowy naszyjniczek diabełek YES
Nowy naszyjnik diabełek z kolekcji YES ICONS. ładne pudełeczko. w sam raz na prezent
Zł  60,00 27/01/2012
Południowe powiaty
Stary fotel dębowy
Stary fotel dębowy,oryginalne sprężyny, tkanina mocowana na ćwiekach, stan bardzo dobry. Do odbioru Michałowice k. Warszawy. Dla zainteresowanych prześlę zdjęcia.
Zł  380,00 26/01/2012
Białobrzeski
Gumtree: starocie z 1892r 120zł/szt starocie z 1892r 120zł/szt
komplet 3szt 300zł do negocjacji
Zł  120,00 26/01/2012
Piaseczyński
Gumtree: KUFER SKRZYNIA OBITA SKURĄ KUFER SKRZYNIA OBITA SKURĄ
KUFER SKRZYNIA OBITA SKURĄ lub zanienie
Zł  180,00 26/01/2012
Piaseczyński
Gumtree: SPRZEDAM OBRAZ ARTYSTY Z ASP SPRZEDAM OBRAZ ARTYSTY Z ASP
Sprzedam obraz nieznanego artysty z Akademii Sztuk Pięknych. Obraz jest dość stary, ma kilkadziesiąt lat. Malowany farbami olejnymi. odbiór własny. kontakt 793 055 588
Zł  99,00 25/01/2012
Piaseczyński
Gumtree: ŻUK-chrabąszcz ŻUK-chrabąszcz
Metaloplastyka i bursztyn artystycznie połączone w kształt żuka.Ręczna robota. Możliwość wysyłki pocztą.
Zł  150,00 25/01/2012
Piaseczyński
Gumtree: butelka + futerał po szkockiej whisky Glenfiddich butelka + futerał po szkockiej whisky Glenfiddich
500 ml, stan bdb, futerał ze skóropodobnego tworzywa, gruby, wypełniony jak się wydaje styropianowymi kulkami
Zł  30,00 24/01/2012
Lipski
Gumtree: II wojna światowa -19 sztuk II wojna światowa -19 sztuk
sprzedam 19 czasopism wyd. KAW z lat 80-tych dotyczących II wojnie, każde po 78 stron, na których posiada oprócz tekstu wiele zdjęć, map itd. związanych z działaniami wojennymi. Stan dobry +
Zł  40,00 24/01/2012
Lipski
Gumtree: rękodzieło - rzeźby, płaskorzeźby rękodzieło - rzeźby, płaskorzeźby
ręcznie robione rzeźby, płaskorzeźby, drzewo lipowe, malowane bejcą , (różne wzory, rozmiary oraz ceny)
Zł  35,00 24/01/2012
Lipski
Gumtree: rękodzieło - pyrografia (wypalanie w drewnie) rękodzieło - pyrografia (wypalanie w drewnie)
ręcznie robione deski do krojenia, obrazki na ścianę....itp.
Zł  25,00 24/01/2012
Lipski
Gumtree: modele kartonowe 27 szt. modele kartonowe 27 szt.
27 sztuk stan bdb.Możliwość również kupna jedynie kilku egzemplarzy, a przy odbiorze własnym - pojedyńczych modelarzy.
Zł  230,00 24/01/2012
Lipski
Gumtree: Sprzedam dwa zabytkowe fotele!!!PILNE!!!TANIO!!! Sprzedam dwa zabytkowe fotele!!!PILNE!!!TANIO!!!
Sprzedam dwa zabytkowe fotele.Bardzo solidne i potężne.Zainteresowanych proszę o kontakt na nr: 500-116-734!!!Udziele wszystkich informacji!!!
proszę o kontakt 23/01/2012
Przysuski
Gumtree: Sosjerka Rosenthala - Biała Maria okazja Sosjerka Rosenthala - Biała Maria okazja
Sprzedam antyczną sosjerkę Rosenthala, idealny prezent dla eleganckiej Pani domu. Wymiary sosjerki to dł. 23,5 cm na szer. 14 cm i wys. 9,5 cm. Cena w sklepie Rosenthala to 330 zł. Gorąco polecam:)
Zł  139,00 23/01/2012
Piaseczyński
sprzedam
stare banknoty krakowskie, w dobrym stanie. cena do uzgodnienia. 500537642 o to numer
proszę o kontakt 21/01/2012
Grójecki
Gumtree: Krzesła Ratanowe Krzesła Ratanowe
Witam Mam 2 rodzaje krzeseł o ratanowych siedziskach. Krzesła pochodzą z Francji i data produkcji nie jest dokładnie znana (około 1970-1980). 3 krzesła są w kolorze jasnym a 2 w kolorze ciemnym. Jak ...
Zł  150,00 20/01/2012
Piaseczyński
Gumtree: skrzyneczka, pudełeczko na biżuterie skrzyneczka, pudełeczko na biżuterie
Drewniane pudełeczko o wymiarach 10x15x8 cm (szerokość, długość, wysokość). N górze pudełka imitacja czarnego kamienia na którym narysowane serce z napisem Bonheur.
Zł  19,99 19/01/2012
Piaseczyński
Gumtree: Sprzedam stare radio TRUBADUR Sprzedam stare radio TRUBADUR
Sprzedam stare radio TRUBADUR 662623446
Zł  100,00 18/01/2012
Południowe powiaty
Strona:
1
2
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.