Północne powiaty Zmień
np. wózek, opel, niania...
antyki / biżuteria / kolekcje
Północne powiaty
Wyprzedaż staroci, antyków i biżuterii na Gumtree Mazowieckie / Warszawa.
Przeszukaj poniższe ogłoszenia i znajdź, używane starocie, monety, stary kredens, antyczne szafy na sprzedaż.
Obecne zestawienia (82)
Kategoria:
antyki / biżuteria / kolekcje  (82)
Miejsce:
Północne powiaty  (82)
Legionowski  (18)
Ciechanowski  (1)
Przasnyski  (1)
Mławski  (1)
Pułtuski  (26)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferuję  (81)
Poszukiwane  (1)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Subskrypcje Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Gumtree: MOSIĘŻNY NÓŻ DO PAPIERU MOSIĘŻNY NÓŻ DO PAPIERU
Sprzedam mosięzny nóż do papieru
Zł  10,00 < 6 godz. temu
Legionowski
Gumtree: STARE MOSIĘŻNE ŻELAZKO NA DUSZĘ STARE MOSIĘŻNE ŻELAZKO NA DUSZĘ
Sprzedam stare mosiężne żelazko na duszę (bez duszy) Stan jak na zdjęciu
Zł  35,00 < 6 godz. temu
Legionowski
Gumtree: Pejzaż zimowy, olej-płótno, obraz olejny na płótnie, 53,5x95cm Pejzaż zimowy, olej-płótno, obraz olejny na płótnie, 53,5x95cm
Pejzaż zimowy, olej-płótno, obraz olejny na płótnie, format: 53,5x95cm, obraz bez ram, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie mogę wysłać fotki lepszej ...
Zł  500,00 < 14 godz. temu
Pułtuski
Gumtree: Pejzaż z dworkiem. Obraz olejny na płótnie, format: 60x47 cm Pejzaż z dworkiem. Obraz olejny na płótnie, format: 60x47 cm
Pejzaż z dworkiem. Obraz olejny na płótnie, format: 60x47 cm, ramki drewniane ozdobne w kolorze złotym, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie mogę wysłać ...
Zł  300,00 < 14 godz. temu
Pułtuski
Gumtree: Spokojna zatoka, obraz olejny na płótnie, format: 61x45,5 cm Spokojna zatoka, obraz olejny na płótnie, format: 61x45,5 cm
Spokojna zatoka, obraz olejny na płótnie, format: 61x45,5 cm, autor: Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Ramy drewniane ozdobne w kolorze czarnym. Na życzenie mogę ...
Zł  500,00 < 14 godz. temu
Pułtuski
Gumtree: Rynek Pułtuski, olej-płótno. Obraz olejny na płótnie, format: 61 Rynek Pułtuski, olej-płótno. Obraz olejny na płótnie, format: 61
Rynek Pułtuski, olej-płótno. Obraz olejny na płótnie, format: 61x46 cm, ramy ozdobne w kolorze czarnym drewniane, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie ...
Zł  500,00 < 14 godz. temu
Pułtuski
Gumtree: Czerwony zachód słońca nad zatoką,olej-płótno, format: 125x88 Czerwony zachód słońca nad zatoką,olej-płótno, format: 125x88
Czerwony zachód słońca nad zatoką, obraz olejny na płótnie, format 125x88cm, autor Bogdan Kuźmiński. Obraz bez ram tylko w ramkach zastępczych z listewek. Odbiór własny przelew na konto + koszt ...
Zł  700,00 09/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Sprzedam atrakcyjną pensjonarkę z konca XIX w Sprzedam atrakcyjną pensjonarkę z konca XIX w
jak w temacie i na foto
Zł  500,00 09/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Młyn, olej-płótno, obraz olejny na płótnie, format: 139x86cm Młyn, olej-płótno, obraz olejny na płótnie, format: 139x86cm
Młyn, olej-płótno, obraz olejny na płótnie, format: 139x86cm, obraz bez ram, autor Bogdan Kuźmiński. Obraz dużego formatu malowany technika mieszaną - pędzlem i szpachelką. Odbiór własny przelew na ...
Zł  700,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Spokojny pejzaż morski – olej płótno, format:90x70cm Spokojny pejzaż morski – olej płótno, format:90x70cm
Spokojny pejzaż morski. Obraz olejny na płótnie, format: 90x70cm, autor: Bogdan Kuźmiński. Obraz oprawiony w ramy „tymczasowe” z listewek drewnianych. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. ...
Zł  350,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Skała  Obraz olejny na płótnie, format: 90x70cm Skała Obraz olejny na płótnie, format: 90x70cm
Przybrzeżna Skała według Claude Moneta. Obraz olejny na płótnie, format: 90cmx70cm, ramki zastępcze z listewek, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie ...
Zł  300,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Brzeg morski. Obraz olejny na płótnie, format: 50x64,5 cm Brzeg morski. Obraz olejny na płótnie, format: 50x64,5 cm
Obraz olejny na płótnie, format: 50x64,5 cm, ramki zastępcze z listewek, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie mogę wysłać fotki lepszej jakości. ...
Zł  150,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Przybrzeżna Skała. Obraz olejny na płótnie, format: 90x70cm Przybrzeżna Skała. Obraz olejny na płótnie, format: 90x70cm
Przybrzeżna Skała wg C. Moneta. Obraz olejny na płótnie, format: 90x70cm, ramki zastępcze z listewek, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie mogę wysłać ...
Zł  300,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Portret Konia, olej-płyta pilśniowa, format: 31,5x41,5 cm Portret Konia, olej-płyta pilśniowa, format: 31,5x41,5 cm
Portret Konia, olej-płyta pilśniowa, format: 31,5x41,5 cm, ramki drewniane w jasnym kolorze, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie mogę wysłać fotki ...
Zł  150,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Złoty Pejzaż Morski, olej-płótno, format 103x55,5cm Złoty Pejzaż Morski, olej-płótno, format 103x55,5cm
Złoty Pejzaż Morski, olej-płótno, format 103x55,5cm, autor Bogdan Kuźmiński. Obraz o grubej fakturze farby malowany techniką mieszaną - pędzel i szpachla , duży format. Odbiór własny lub przelew na ...
Zł  450,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Pejzaż z wiejską droga - obraz olej-płótno, format 103x55,5cm Pejzaż z wiejską droga - obraz olej-płótno, format 103x55,5cm
Pejzaż z wiejską droga - obraz olej-płótno, format 103x55,5cm, autor Bogdan Kuźmiński. Obraz o grubej fakturze farby malowany techniką mieszaną - pędzel i szpachla , duży format. Odbiór własny lub ...
Zł  250,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Obraz olejny na płótnie, format: 65x50cm "Zima nad rzeczką". Obraz olejny na płótnie, format: 65x50cm "Zima nad rzeczką".
Zima nad rzeczką. Obraz olejny na płótnie, format: 65x50cm, autor: Bogdan Kuźmiński. Obraz oprawiony w ramy „tymczasowe” z listewek drewnianych. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na ...
Zł  350,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Wiosenne roztopy, Obraz olejny na płótnie, format: 97,5x90cm Wiosenne roztopy, Obraz olejny na płótnie, format: 97,5x90cm
Wiosenne roztopy, olej-płótno. Obraz olejny na płótnie, format: 97,5x90cm, obraz bez ram - ramki zastępcze z listewek, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na ...
Zł  450,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Dar Pomorza. Obraz olejny na płótnie, format: 65x50,5 cm Dar Pomorza. Obraz olejny na płótnie, format: 65x50,5 cm
Dar Pomorza. Obraz olejny na płótnie, format: 65x50,5 cm, ramki zastępcze z listewek, autor Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie mogę wysłać fotki lepszej ...
Zł  450,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Pejzaż Kaszubski .Obraz olejny na płótnie, format: 70,5x90 cm Pejzaż Kaszubski .Obraz olejny na płótnie, format: 70,5x90 cm
Pejzaż Kaszubski .Obraz olejny na płótnie, format: 70,5x90 cm, ramki zastępcze z listewek, autor: Bogdan Kuźmiński. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie mogę wysłać fotki ...
Zł  500,00 08/02/2012
Pułtuski
Gumtree: Radio stylizowane , retro, CD, Tape, SD, pyty winylowe, tanio, Radio stylizowane , retro, CD, Tape, SD, pyty winylowe, tanio,
Zapraszam do zakupu, tego oryginalnego radia, posiada wiele funkcji, sprawne, nowe, szczegóły na holandmebel pod kategoria elektronika, zadzwoń, napisz, zamów, Zapraszamy!!!
Zł  230,00 08/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: lustro, duże, 160 cm, złote, srebrne, wysyłka lustro, duże, 160 cm, złote, srebrne, wysyłka
sprzedam lustro w złotej lub srebrnej ramie, stylizowane, do wieszania w pionie lub poziomie, wysyłka 59 zł, wystawiam fv, zapraszam na holandmebel pod kategorię lustra
Zł  259,00 08/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: zegar wiszący, piękny zegar wiszący, piękny
witam serdecznie, mam do zaoferowania piękny zegar wiszący, ładna obudowa drewniana, sprawny mechanizm, antyk, szczegóły na holandmebel pod kategorię zegary
Zł  420,00 08/02/2012
Północne powiaty
Naszyjnik, H&M, BLING BLING!
Naszyjnik to złoty naszyjnik z malutkim adapterem i plyta vinylowa. Marka H&M *Możliwość wysyłki!
Zł  10,00 05/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: Broszka H&M, panterkowy kwiatek Broszka H&M, panterkowy kwiatek
Broszka- panterkowy kwiatek Marka- H&M *Możliwość wysyłki
Zł  10,00 05/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: IKONY IKONY
Haftowane ikony prawosławne. Matka boska: Trojeruczica, Poczajewskaja, Nieupiwajemaja Czasza. I ikona "Mikołaj Cudotwórca". Rozm.35x40cm, można zmienić ramkę. Cena i odbiór do uzgodnienia.
proszę o kontakt 04/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: HAFTOWANY OBRAZ HAFTOWANY OBRAZ
Ręcznie haftowany. Cena i odbiór do uzgodnienia.
proszę o kontakt 04/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: DA VINCI DA VINCI
Haftowana ręcznie "Madonna Litta", rozm.30x40cm. Ramkę można zmienić. Cena i odbiór do uzgodnienia. Proszę dzwonić lub sms'ować 886-765-077
proszę o kontakt 04/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: Złoty pierścionek - białe złoto - na zaręczyny!! Złoty pierścionek - białe złoto - na zaręczyny!!
Jak w temacie przedmiotem sprzedaży jest pierścionek z białego złota z brylantem - IDEALNY NA ZARĘCZYNY. Pierścionek w świetnym drewnianym opakowaniu. Wzór z katalogu Apart 128.115 Więcej info ...
Zł  1 000,00 03/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: Sprzedam obraz płócienny - wioska Sprzedam obraz płócienny - wioska
Do sprzedania obraz płócienny z akcentem wsi. Rama drewniana , rzeźbiona , złota. Stan dobry. Wymiary: 67x85
Zł  50,00 03/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: Sprzedam obraz płótno- brzozy nad rzeką w lesie Sprzedam obraz płótno- brzozy nad rzeką w lesie
Do sprzedania średniej wielkości obraz o tematyce krajobrazowej - brzozy nad rzeką. Stan bardzo dobry. Rama czarna , drewniana, prosta. Wymiary: 60x80.
Zł  50,00 03/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: Sprzedam obraz płócienny - krajobraz z brzozami Sprzedam obraz płócienny - krajobraz z brzozami
Do sprzedania obraz płócienny z motywem brzóz pośród torfowisk. Stan bardzo dobry, rama drewniana, ze złotymi wypustakmi. Wymiary : 82x62
Zł  70,00 03/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: Sprzedam obraz z płótna - jeździec z koniem Sprzedam obraz z płótna - jeździec z koniem
Do sprzedania obraz płócienny - jeździec na koniu. Stan bardzo dobry. Rama prosta, drewniana, brązowa ze złotą oblamówką. Wymiary:46x62
Zł  80,00 03/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: Sprzedam  obrazy z motywem żydowskim Sprzedam obrazy z motywem żydowskim
Do sprzedania dwa piękne obrazy płócienne z motywem żydowskim. Stan bardzo dobry. Rama złota, rzeżbiona w kształcie liści, nie uszkodzona. Wymiary: 42x32. Cena za obraz 50 zł
Zł  50,00 03/02/2012
Północne powiaty
Piękne obrazy
Sprzedam piękne obrazy olejne na płótnie w ekstra ramach mogące stanowić upiększający akcent twojego domu. Ceny 200- 400 złotych do ustalenia. Obrazy pochodzą z anglii.
proszę o kontakt 03/02/2012
Legionowski
Gumtree: Piękne obrazy Piękne obrazy
Sprzedam piękne obrazy olejne na płótnie w ekstra ramach mogące stanowić upiększający akcent twojego domu. Ceny 200- 400 złotych do ustalenia. Obrazy pochodzą z anglii.Mam również inne.
proszę o kontakt 03/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: | Biżuteria lola| - Pierścionki | Biżuteria lola| - Pierścionki
Pierścionek pełen wdzięku i elegancji. Wykonany z wysokiej jakości metalu, bardzo trwałego, nie zmienia barwy. Nie uczula. Nie zawiera niklu i ołowiu. Rozmiar; 18mm i 17 mm. Produkt ze strony ...
Zł  49,00 02/02/2012
Północne powiaty
Gumtree: F. Chopin F. Chopin
Popiersie kompozytora z jasnego kamienia mineralnego, w dobrze znanej pozie, wys. 18cm, waga ok. 2 kg.
Zł  119,00 30/01/2012
Legionowski
Gumtree: |Najlepsze zegarki| - Bardzo orginalny zegarek |Najlepsze zegarki| - Bardzo orginalny zegarek
Biżuteria> Wysoce elegancki, biżuteryjny zegarek, wysadzany i na tarczy i na bransolecie pięknie mieniącymi się kryształkami. Wykonany z wysokiej jakości metalu. Nie zmienia koloru i nie uczula. ...
Zł  129,00 30/01/2012
Północne powiaty
Gumtree: SZTUĆCE-PLATEROWANE SREBREM SZTUĆCE-PLATEROWANE SREBREM
Sprzedam komplet 24szt. 6-łyzeczki 6-nozy 6-widelców 6-m.łyzeczek WSZYSTKO PLATEROWANE SREBREM--CENA 150ZŁ-OKAZJA KONT-0607065532-LEGIONOWO ODBIÓR OSOBISTY
proszę o kontakt 30/01/2012
Legionowski
Gumtree: Sprzedam Karty Champions League Sprzedam Karty Champions League
Witam Sprzedam niedrogo karty Champions League. Posiadam Top Master - 25zł -Xavi Hernandez -Lionel Messi -Iker Casillas -Wayne Rooney x3 Master - 16zł -Ryan Giggs -Rio Ferdinand x2 ...
Zł  16,00 30/01/2012
Legionowski
Gumtree: Duży stól Dębowy Duży stól Dębowy
Sprzedam Piękny Solidny Duży stół Dębowy. Stół wymaga renowacji. wymiary szerokość blatu: 104 cm długość blatu : 143 cm wysokość stołu : 82,5 cm Możliwość rozłożenia do 223 cm 2x blat-wstawki po ...
Zł  500,00 30/01/2012
Legionowski
Gumtree: lustro lustro
sprzedam lustro wiszące, używane, pozłacane na stare zloto, owal, szczegóły na holandmebel pod kategorią lustra, zamów, zadzwon napisz, wysyłka 35 zł siódemka
Zł  75,00 30/01/2012
Północne powiaty
Gumtree: waza Eschenbach Bavaria ecru, porcelna używana, piękna waza Eschenbach Bavaria ecru, porcelna używana, piękna
sprzedam porcelanę uzywaną, waza w bdb stanie, wysyłka 25 zł pocztowa eko. sygnowana na zielono, szczegoły na holandmebel pod kategoria porcelana, poj. 1,5 l. zadzwoń napisz
Zł  65,00 30/01/2012
Północne powiaty
Gumtree: Śliczna bransoletka FLO wysyłka w cenie Śliczna bransoletka FLO wysyłka w cenie
Nowa nie noszona zielona bransoletka kupiona w Flo. Wysyłka w ciągu 24h. Wysyłka zawarta w cenie Gorąco polecam
Zł  7,00 28/01/2012
Północne powiaty
Gumtree: Ramy do obrazów. luster Ramy do obrazów. luster
Dwa rodzaje ram - ciemne z plastiku, złote drewno bardzo ladnie zdobione.Wymiar to 99x47 zewnętrzny a wewnętrzny 90x38.
Zł  12,00 26/01/2012
Legionowski
Gumtree: Śliczne kolczyki Śliczne kolczyki
Każda para kolczyków 5zł +przesyłka 3zł (za przesyłkę płacisz tylko raz) Wysyłka w ciągu 24h Gorąco polecam
Zł  5,00 26/01/2012
Północne powiaty
Gumtree: Kolczyk do brody/wargi Kolczyk do brody/wargi
Cena każdego kolczyka to 6zł +przesyłka 3zł (za przesyłkę płacisz tylko raz) 1. pręt-6,8,10mm(zapytaj o dostępność), kulka-2mm (z zielona cyrkonią) 2. pręt-8mm, kulka-4,5mm 3. pręt-6,8,10mm(zapytaj o ...
Zł  6,00 26/01/2012
Północne powiaty
Poszukiwane: Skupuje stare Książki do 1920 roku
Skupuje stare Książki do 1920 roku prosze o kontakt
proszę o kontakt 25/01/2012
Legionowski
2 zł na wymiane
mam na wymiane 2 zl : 2000 - 2000 lat 2004 - dożynki 2004 - woj.pomorskie 2006 - 500 lecie wydania statutu łaskiego 2006 - chełmno 2006 - Kalisz 2006 - sandomierz 2006 - świstak 2006 - dzieje złotego ...
wymień / handluj 24/01/2012
Północne powiaty
Strona:
1
2
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.