|
|
|
|
|
|
|
|
Bardzo duży narożnik LINCOLN II z kolekcji RESIDENCE
Witam, Mam do sprzedania bardzo duży, wygodny narożnik w kształcie litery C. Idealny do dużego salonu. Mieści do 10 osób. Stan bardzo dobry. W komplecie dwie małe poduszki z tego samego materiału. ...
|
Zł 1 600,00
|
|
|
|
|
ZEGAREK CHRISTIAN BENOIT MODEL RIO DE JANEIRO POZŁACANY IDEALNY
Zegarek Christian Benoit model Rio de Janeiro, zasilany bateryjnie. Stan idealny, praktycznie nieużywany. Odbiór osobisty w Warszawie. Możliwość przeprowadzenia ekspertyzy i potwierdzenia ...
|
Zł 900,00
|
|
|
|
|
HTC Desire Sprzedaż lub Zamiana STAN IDEALNY!!!!
Witam. Mam na sprzedaż lub na wymiane flagowy model HTC Desire. Wymienie najchetniej na telefon z systemem Windows Phone 7. Możliwośc doplaty z mojej strony. Stan telefonu jest idealny(techniczny jak ...
|
wymień / handluj
|
|
|
|
|
SPRZEDAM DWA SKLEPY SPOŻYWCZE, SKLEP Warszawa
Witam,
z powodow osobistych jestem zmuszony sprzedac dwa dobrze prosperujace sklepy spozywcze z nastawieniem na zdrowa zywnosc. W obu lokalizacjach pozwolenie na sprzedaż ALKOHOLU.
Swietne ...
|
Zł 250 000,00
|
|
|
|
|
Piękna suknia ślubna + bolerko + nowe buty
Suknia ślubna w kolorze ekri, używana tylko raz. Góra sukni jest wyszywana kamykową koronką. Rozmiar 42-44. W zestawie jest bolerko, buty w rozmiarze 39 i 40 oraz halka na kole. Pokrywam koszt ...
|
Zł 1 800,00
|
|
|
|
|
|
|
Poszukiwane:
rękawiczki bergsong
nowe rękawiczki z soft shell
|
Zł 50,00
|
< 2 min. temu
Śródmieście |
|
|
|
BIURKO
Sprzedam biurko jasne używane. Wymiar: 120x70cm. Odbiór własny Warszawa Praga Centrum. Tel. 602-69-38-61.
|
Zł 50,00
|
< 8 min. temu
Praga Północ |
|
|
|
BIURKO jasne
Sprzedam biurko jasne używane. Wymiar: 136x65cm. Odbiór własny Warszawa Praga Centrum. Tel. 602-69-38-61.
|
Zł 150,00
|
< 11 min. temu
Praga Północ |
|
|
|
Poszukiwane:
Niepotrzebny dywan
Poszukuję używanego ale nie bardzo zniszczonego dywanu o wymiarach 3 x 4 metry. Kolor nie ma znaczenia.
|
za darmo
|
< 12 min. temu
Warszawa |
|
|
|
BIURKO
Sprzedam biurko czarne używane. Wymiar: 55x110cm. Odbiór własny Warszawa Praga Centrum. Tel. 602-69-38-61.
|
Zł 150,00
|
< 13 min. temu
Praga Północ |
|
|
|
BIURKO czarne
Sprzedam biurko czarne używane. Wymiar: 71x120cm. Odbiór własny Warszawa Praga Centrum. Tel. 602-69-38-61.
|
Zł 150,00
|
< 15 min. temu
Praga Północ |
|
|
|
STOJAK SKLEPOWY
Sprzedam stojak sklepowy przesuwany na kółkach używany. Stan bardzo dobry. Wymiar: wys. 160cm, szer. 99,5cm, głębokość 33,5cm, 5 półek. Odbiór własny Warszawa Praga Centrum. Tel. 602-69-38-61.
|
Zł 600,00
|
< 19 min. temu
Praga Północ |
|
|
|
PIEC gitarowy - MARSHALL
wzmacniacz zadbany dwukanalowy z efektami
|
Zł 550,00
|
< 25 min. temu
Warszawa |
|
|
|
MONITOR LG kolor
Sprzedam monitor LG kolor 16 cali używany. Stan bardzo dobry. Odbiór własny Warszawa Praga Centrum. Tel. 602-69-38-61.
|
Zł 200,00
|
< 30 min. temu
Praga Północ |
|
|
|
szafa trzydrzwiowa Art Deco
szafa trzydrzwiowa, prawdopodobnie z lat 40., fornirowane drewno. stan dobry, stała w pomieszczeniu wolnym od dymu papierosowego. prawdopodobnie przydałaby się lekka renowacja. wymiary: szerokość ...
|
Zł 499,00
|
< 31 min. temu
Mokotów |
|
|
|
Unikatowe winyle
RÓŻNEGO RODZAJU STAROCIA, GŁÓWNIE PŁYTY WINYLOWE
693-837-732 DZWONIĆ OD 23 DO 6 RANO
|
proszę o kontakt
|
< 33 min. temu
Warszawa |
|
|
|
KUPIEEE TELEFONYYYY KOMÓRKOWEEEE NOWEEEE I UŻYWANEEEE WARSZAWA
KUPIEEE TELEFONYYYY KOMÓRKOWEEEE NOWEEEE I UŻYWANEEEE WARSZAWA
NAJLEPSZEEEE PROPOZYCJEEEE W WARSZAWIEEE
Tel. 512.330.392
GG.6263575
Tel. 512.330.392
|
Zł 2 800,00
|
< 41 min. temu
Śródmieście |
|
|
|
Thomson 32" 100Hz
telewizor thomson 32WM402. Sprzedaje w komplecie ze stolem w tym samym kolorze (widac na fotkach). Jedyny minus to kiepsko dzialajacy pilot. Mozna bezproblemowo kupic zastepczy nawet za 10 zl ...
|
Zł 350,00
|
< 43 min. temu
Śródmieście |
|
|
|
Telewizor Samsung Kolor
Sprzedam telewizor Samsung kolor 21 cali używany. Odbiór własny. Stan bardzo dobry. Warszawa Praga Centrum. Tel. 602-69-38-61.
|
Zł 500,00
|
< 46 min. temu
Praga Północ |
|
|
|
ZMYWARKA SIMENS
Sprzedam zmywarkę do naczyń Simens -używana. Stan bardzo dobry. Wymiar: szer. 45 cm, wys. 80cm. Odbiór własny Warszawa Praga Centrum. Tel. 602-69-38-61.
|
Zł 800,00
|
< 48 min. temu
Praga Północ |
|
|
|
Poszukiwane:
KUPIĘ STARE KLAWISZE - KORG, YAMAHA, ROLAND, CRUMAR...
kupię stare klawisze. Nie muszą być sprawne. Interesują mnie raczej markowe - korg, roland, casio, yamaha, crumar, siel... ale inne też. Potrzebuję starych instrumentów do projektu muzycznego. ...
|
proszę o kontakt
|
< 55 min. temu
Warszawa |
|
|
|
Bluetooth adapter USB
Witam.
Oferuję do sprzedaży adapter USB bluetooth v.2.1 Esperanza EA101.
Dane techniczne:
Specyfikacja bluetooth: v.1.2/2.0/2.1 EDR
Transfer: 3 Mbps
Czułość odbiornika: -89dBm
Częstotliwość ...
|
Zł 10,00
|
< 57 min. temu
Ochota |
|
|
|
Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie
Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie Góralczyk Wojciech , Sawicki Stefan Liczba stron: 464 Wymiary: 17 x 23.5 cm Wydawnictwo: LexisNexis Okładka: miękka Kontakt tel: 787 482 233
|
Zł 50,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
SZALONA WYPRZEDAŻ !Super 3biurka z kancelar ad.KOMPLET -270zl !
Witam.Mam do sprzedania 3 biurka pochodzace z kancelarii adw. czyli biurowe.Sa uzywane ale w dobrym stanie, fajny dizajn i kolorystyka :-) dwa sa duze :szreokość 154, wysok.75, głębok.73 oraz małe ...
|
Zł 95,00
|
< 1 godz. temu
Ochota |
|
|
|
PIĘKNA WIELKA 100cmLALKA Mała Syrenka Disney z limitowanej serii
Jak w tytule.Nigdy nie wyjeta z pudełka, jakos moja corcia nie bardzo chce sie bawic lalkami choc sama twierdzi inaczej ;-))
wymienimy na cos fajnego dla tworczej i fantazyjnej 9-latki za ...
|
wymień / handluj
|
< 1 godz. temu
Ochota |
|
|
|
PRAWO RZYMSKIE
Prawo Rzymskie Autor: Kolańczyk Kazimierz Data premiery: 2007-01-01 Wydawca: LexisNexis Polska Okładka miękka Kontakt tel: 787 482 233
|
Zł 45,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Różne ubranka dla dziewczynki 6/9 m-c 21szt ZAPRASZAM!
Witam.
Jak w tytule mam na sprzedaż rożne ubranka po mojej córce. Sa używane ale w bardzo dobrym stanie, uprane wyprasowane. Ubrania jakie posiadam to te co na zdjęciu i wiele innych (resztę ...
|
Zł 40,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
WINYLE - UNIKATY
sprzedam unikatowe płyty winylowe
dzwonić od 23 do 6 rano 693-837-732
ZAPRASZAM
|
proszę o kontakt
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Poszukiwane:
Kupie kłapouchego dużego najlepiej 70cm
koniecznie żeby był w pozycji leżącej takiego jak na przedstawiony zdjeciu cena do negocjacji.
|
proszę o kontakt
|
< 1 godz. temu
Mokotów |
|
|
|
PIŁKA ADIDAS TANGO 12 NA EURO 2012 ORGINALNA ROZMIAR 5 W PUDEŁKU
Witam Piłkami Adidasa Tango 12 rozgrywane będą przyszłoroczne mecze mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Zaprezentowano ją w Kijowie Jest orginalna co potwierdza hologram , sprzedaję w ...
|
Zł 260,00
|
< 1 godz. temu
Wawer |
|
|
|
W/y/m/i/e/n/i/ę na jakiś gadżet Samsunga C3530.
Jak w temacie. Telefon jest sprawny, ale do w/y/m/i/a/n/y ekran(koszt na allegro 12 zł). Nie mam nic do niego. Sam aparat, ale na upartego mogę spisać umowę. Sprawny telefon można sprzedać za ok. 150 ...
|
wymień / handluj
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Informatyka prawnicza Jacek Petzel
Informatyka prawnicza Jacek Petzel Autor: Petzel Jacek Wydawca: Liber Sp. z o.o. Okładka miękka Data premiery: 1999-01-01 Opis - przedmiot i metody informatyki prawniczej - informacja o prawie - typy ...
|
Zł 50,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
CIUSZKI CIĄŻOWE
ZAPRASZAM NA MOJE OGŁOSZENIA !!! Wymienię lub sprzedam !!! CZEKAM NA PROPOZYCJE CENOWE LUB WYMIANOWE !!!
|
proszę o kontakt
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Głośniki Logitech Z120 - nowe
Witam.
Sprzedam lub wymienię na coś nowe głośniki Logitech Z120.
Specyfikacja techniczna:
Całkowita moc (RMS) [W]: 1,2 W
Kablowe połączenie USB (zasilanie): 1
Kablowe połączenie z gniazdem ...
|
Zł 30,00
|
< 1 godz. temu
Ochota |
|
|
|
samsung lcd 26''
Witam , jak w tytule mam do sprzedania telewizor lcd 26 '' samsung LE26R71B , który może spełniać również funkcje monitora .Telewizor w stanie idealnym , oryginalne pudełko i paragon , był za mały do ...
|
proszę o kontakt
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Przepiszę umowę z UPC MaxHD - pierwsze 3 miesiące za darmo!
Z powodu przeprowadzki przepiszę umowę z UPC. Umowa zawarta 3 sierpnia 2011 roku w pakiecie Max HD z internetem 25mb/s. W skład zestawu wchodzi dekoder HD oraz router WiFi. Z przykrością muszę się ...
|
za darmo
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Poszukiwane:
Wszystko dla dziecka
Witam.
Chętnie przyjmę niepotrzebne rzeczy dla noworodka.Można powiedzieć że oprócz kilku par śpioszków nie posiadam niczego a termin moja narzeczona ma w marcu.Jeśli komuś zalegają niepotrzebne ...
|
za darmo
|
< 1 godz. temu
Mokotów |
|
|
|
Zagadnienia i kierunki filozofii
Zagadnienia i kierunki filozofii Kazimierz Ajdukiewicz Oprawa oprawa twarda Wydawnictwo Antyk Wydanie 2004 rok Kontakt tel. 787 482 233
|
Zł 25,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Sprzedam laptop w calosci lub na czesci
Sprzedam laptop Dell inpiron 1525. Laptop jest w calosci sprawny, dziala bez zarzutu , nie zawiesza sie. Jedynym minusem jest piekniety zawiasy przy ekranie, ale to nie wplywa na prace laptopa. ...
|
Zł 300,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
IPHONE 3GS 16GB TANIO
mam na sprzedaż iphona 3gs ,16gb, nie kradziony,używany, stan techniczny dobry. nie dawno wymianiona zostala bateria i przeczyszczone styki wiec naprawde nie ma zastrzen. reaguje na dotyk na ...
|
Zł 700,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Nokia 500
Sprzedam telefon Nokia 500 !!!
Nowa "Nokia 500" bez simlocka, nieużywana
W skład zestawu wchodzi:
* telefon NOKIA 500
* ładowarka
* słuchawki
* instrukcja w języku polskim
* pudełko
* kabel ...
|
Zł 500,00
|
< 1 godz. temu
Ursus |
|
|
|
LG GT540 BEZ SIMLOCKA POLSKIE MENU
Witam serdecznie. Sprzedam jak w temacie telefon LG GT540 używany ok roku, nosi ślady normalnego użytkowania, tzn. obudowa cała lecz troszkę porysowana i ogólnie za jakiś czas wypadło by już zmienić ...
|
Zł 160,00
|
< 1 godz. temu
Żoliborz |
|
|
|
Rootowanie i simlock Samsung Galaxy S2
Tak jak w tytule: wykonam operację rootowania(dostęp do praw roota, możliwość dowolnego personalizowania tel)lub zdjecia sim-locka z tel Samsung Galaxy S2. Wszystko na miejscu w Warszawie w kilka ...
|
Zł 25,00
|
< 1 godz. temu
Śródmieście |
|
|
|
nokia 6310i
witam mam do sprzedania nokię 6310i w dobrym stanie bez sim-locka z ładowarką .telefon w całości orginalny bez żadnych zamienników ,bateria nowa -także trzyma naprawdę nie żle około 7-8 dni ,telefon ...
|
Zł 130,00
|
< 1 godz. temu
Wola |
|
|
|
Maja Berezowska-grafika
Sprzedam 2 grafiki Maji Berezowskiej z 56r.i 67r wym.30x21cm
cena 2000zł/szt-100%-autentyczne
|
Zł 2 000,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Strój karnawałowy KOTEK
Witam, sprzedam strój karnawałowy kotka dla 3-latka. Real foto. Kontakt: 793 580 603.
|
Zł 30,00
|
< 1 godz. temu
Mokotów |
|
|
|
Prawo papierów wartościowych. Zarys wykładu
Prawo papierów wartościowych. Zarys wykładu Mojak Jan Liczba stron: 351 Nr wydania: V Rok wydania: 2010 Format: B5 oprawa miękka Kontakt: 787 482 233
|
Zł 50,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Okrągły stół, rozkladany sprzedam!! Pilnie. Cena do negocjacji!!
Do sprzedania mam okrągły stół o wymiarach: 109 średnica i wysokość 80 cm. Jest rozkladany czyli może być większy. Stół jest w dobrym stanie, ma odkręcane nogi i zdejmowany blat. Cena do negocjacji. ...
|
Zł 300,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Zachód w tle z okrętem, obraz olej-płótno, format: 65x50cm
Zachód w tle z okrętem, olej-płótno, format: 65x50cm, autor Bogdan Kuźmiński. Obraz bez ram tylko w ramkach zastępczych z listewek. Odbiór własny przelew na konto + koszt wysyłki. Na życzenie mogę ...
|
Zł 300,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
AKUSTIK
dody stan
|
Zł 250,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Prawo Administracyjne
Prawo Administracyjne Autor: Wierzbowski Marek, Jagielski Jacek, Lang Jacek, Szubiakowski Marek, Wiktorowska Aleksandra Wydawca: LexisNexis Polska Okładka miękka Data premiery: 2008-10-22 Kontakt ...
|
Zł 50,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
Powszechna historia państwa i prawa
Powszechna historia państwa i prawa Autor: Michał Sczaniecki Wydawnictwo: LexisNexis Rok wydania: 2003 Kategoria: Prawo / Różne Seria: CZARNA SERIA Tytuł oryginału: Powszechna historia państwa i ...
|
Zł 50,00
|
< 1 godz. temu
Warszawa |
|
|
|
KOMODA
KOMODA- TRZY SZUFLADY Wymiary: WYSOKOŚĆ- 82cm SZEROKOŚĆ- 90cm GŁĘBOKOŚĆ- 44cm Kupiona 2 lata temu, stan bardzo dobry, nie zniszczona, nie ma śladów użytkowania. Możliwa mała negocjacja ceny. Odbiór ...
|
Zł 250,00
|
< 1 godz. temu
Mokotów |
|
|
|
Poszukiwane:
Narty Fischer DRS 100 Warrior
Witam Mam do sprzedania narty Fischer DRS 100 Warrior, wyprodukowane w Austrii. Narty mają 100 cm szerokości w dziobie, 65 w środkowej części i 87 w tylnej. Narty używane średnio 5-7 dni w roku. ...
|
Zł 99,00
|
< 1 godz. temu
Praga Południe |
|
|
|
PRALKA AUTOMATYCZNA SAMSUNG
PRALKA AUTOMATYCZNA SAMSUNG WFS1061W Wymiary: SZEROKOŚĆ- 59,8cm WYSOKOŚĆ- 84,4cm GŁĘBOKOŚĆ- 34cm POJEMNOŚĆ- 3,5kg. Kupiona 2 lata temu, stan idealny, nic do tej pory się z nią nie działo. Możliwa ...
|
Zł 800,00
|
< 1 godz. temu
Mokotów |