Pd - zach powiaty Zmień
np. wózek, opel, niania...
Sprzedam
Pd - zach powiaty
Darmowe Ogłoszenia Sprzedam Kupię na Gumtree Mazowieckie / Warszawa.
Przeglądaj anonse i znajdź setki rzeczy do kupienia i sprzedania.
Obecne zestawienia (1412)
Miejsce:
Pd - zach powiaty  (1412)
Grodziski  (264)
Pruszkowski  (821)
Żyrardowski  (124)
Rodzaj:
Oferowane  (1412)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Gumtree: nawigacja Lark free bird 35.7 tanio warszawa nawigacja Lark free bird 35.7 tanio warszawa
Nawigacja rzadko używana bez ceny minimalnej za ile wylicytujesz za tyle kupisz wgrana aktualna mapa Polski program MAP MAP Możliwość odsłuchiwania muzyki i oglądania filmów z karty pamięci lub ...
Zł  99,00 < 5 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Rower niemiecki KETTLER damka TANIO WARSZAWA Rower niemiecki KETTLER damka TANIO WARSZAWA
Rower niemiecki znanej firmy KETTLER damka leciutki aluminiowa rama koła waga 9.5 kg dla kobiety biegi w tylnej piaście niezawodność na długo, torpedo opony w bardzo dobrym stanie SCHWALBE zmieniana ...
Zł  290,00 < 6 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: W komplecie dwie sofy ze skóry naturalnej W komplecie dwie sofy ze skóry naturalnej
Dwie sofy (3ka i 2ka) ze skóry naturalnej. Kolor czarny. Stan dobry. Możliwośc taniego transportu mebli w całym kraju
Zł  999,00 < 6 godz. temu
  • Żyrardowski
Gumtree: piękna sofa ze skóry naturalnej + stołek obszyty skórą piękna sofa ze skóry naturalnej + stołek obszyty skórą
Sofa trzyosobowa ze skóry naturalnej. Tył również wykonany ze skóry. Stan mebla bardzo dobry. Kolor ecru. W komplecie również stołek obszyty skórą. Możliwośc taniego transportu mebli w całym kraju np ...
Zł  799,00 < 6 godz. temu
  • Żyrardowski
Gumtree: Kombinezon cocobello Kombinezon cocobello
bardzo ciepły idealny na zime odpinane buciki i rekawiczki stan idealny roz -74 cm
Zł  60,00 < 7 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Kurteczka na 6-12 miesiecy Kurteczka na 6-12 miesiecy
ocieplona fioletowa w rózowe grochy stan bdb
Zł  20,00 < 7 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Kurteczka 6-9 miesiecy Kurteczka 6-9 miesiecy
ocieplona na białym futerku stan bdb zapinana na guziki
Zł  20,00 < 7 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: SPRZEDAM SUKNIĘ ŚLUBNĄ SPRZEDAM SUKNIĘ ŚLUBNĄ
suknia w rozmiarze 38, biała jednoczęściowa wiązana z tyłu
Zł  250,00 < 8 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Kurtka wiatrówka r 86-92 Kurtka wiatrówka r 86-92
Witam mam do sprzedania nową kurtkę stan idealny założona raz firma London Free na około 2 latka cena zakupu to 58 zł
Zł  20,00 < 9 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Sukienka Sukienka
Sprzedam nową zieloną sukienkę roz. 38-40, ze wstawką koronkową.
Zł  32,00 < 10 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: ADIDASKI DZIEWCZĘCE ADIDASKI DZIEWCZĘCE
Sprzedam adidaski dziewczęce nowe roz 29 (różowe kwiatki i zielone listki), cena 9,99 zł i używane w bardzo dobrym stanie czyściutkie uprane roz 31, (różowo-białe) cena 8 zł
Zł  9,99 < 10 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: BEZRĘKAWNIK DZIEWCZĘCY BEZRĘKAWNIK DZIEWCZĘCY
Sprzedam bezrękawnik dziewczęcy firmy Cherokee ocieplany i na polarku od środka, dł 49 cm, roz 125-140, stan bardzo dobry, tylko kilka razy noszony
Zł  20,00 < 10 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: NOWE SZPILECZKI NOWE SZPILECZKI
Sprzedam nowe szpileczki kremowe, roz 36 ale mogą też być na stopę 37, wys szpilki 7,5 cm
Zł  85,00 < 10 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: KRYSZTAŁOWA POPIELNICZKA KRYSZTAŁOWA POPIELNICZKA
Sprzedam kryształową popielniczkę o średnicy 14cm stan bardzo dobry mało używana i nie uszkodzona
Zł  21,00 < 10 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Sprzedam biżuterie i kolczyki Sprzedam biżuterie i kolczyki
Sprzedam kolczyi i bransoletki
Zł  8,00 < 10 godz. temu
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: sprzedam jeździedełko i bujak dla dziecka (1-4 lat) sprzedam jeździedełko i bujak dla dziecka (1-4 lat)
rzeczy są w stanie dobrym. Używane przez jedno dziecko (dziewczynkę). Bujaczek wykonany z krótkiego pluszu, w ogonku zamontowane są dzwoneczki. jeździdełko posiada schowek na skarby oraz wmontowane ...
Zł  40,00 < 13 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: ubranko do chrztu dla chłopca ubranko do chrztu dla chłopca
Do chrztu lub na inną okazję.Materiał dosyć cienki,w prążki,jasno niebieski.Komplet składa się z marynarki,kamizelki,spodni,czapeczki i muszki.Dołączam też białą koszulę.Wielkość ubranka jest na ...
Zł  50,00 < 13 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: obraz olejny obraz olejny
Portret kobiety-obraz olejny na płótnie o wymiarach 28/39cm.Zainwestuj w sztukę i udekoruj pustą ścianę w swoim domu lub spraw komuś prezent.Wybierz obraz z mojej kolekcji.Polecam.
Zł  160,00 < 13 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: stoliki holenderskie stoliki holenderskie
Trzy stoliki holenderskie,wsuwane ,,jeden w drugi'' .Blat największego stolika wynosi 54/42cm,a wysokość 55cm.Po odnowieniu mogą stanowić bardzo ciekawy,praktyczny dodatek do twojego domu. Dobra ...
Zł  80,00 < 13 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: SPRZEDAM ROLKI 38-40 ENERO SPRZEDAM ROLKI 38-40 ENERO
Mam do sprzedania Rolki praktycznie nowe - używałam ich tylko dwa razy do jazdy. Kupione nowe - firmy ENERO - rozmiar 38-40.
Zł  300,00 < 13 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: SPRZEDAM ORBITREKA !!! SPRZEDAM ORBITREKA !!!
Mam do sprzedania Orbitreka marki Kettler Basic Line - Verso 100 Solidny sprzęt, idealny do treningu domowego, używany okazjonalnie i dlatego też chcę go sprzedać. Istnieje możliwość sprawdzenia na ...
Zł  620,00 < 13 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Karta rabatowa Karta rabatowa
sprzedam kartę rabatową do sklepu z naturalnymi produktami medycyny chińskimi.
Zł  50,00 < 13 godz. temu
  • Żyrardowski
Gumtree: sprzedam taczkę budowlaną sprzedam taczkę budowlaną
standardowa taczka budowlana na gumowym kole, stan dobry
Zł  60,00 < 13 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Rowerek dla dziewczynki!!!!!!! Rowerek dla dziewczynki!!!!!!!
Witam. Sprzedam dziewczęcy rowerek na kołach "20" z przerzutkami kolor ciemna zieleń i srebrny, sprawny! mieszkam w okolicach Grodziska mazowieckiego. Serdecznie zapraszam.
Zł  150,00 < 15 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: Sandałki NELLY BLU r 22 Sandałki NELLY BLU r 22
Stan sandałków oceniam na bardzo dobry możliwa wysyłka
Zł  10,00 < 15 godz. temu
  • Pruszkowski
Portfel dla dziewczynki
Mam do zaoferowania prawie nowy portfel dla dziewczynki, brązowy, wykonany z miękkiego materiału z wizerunkiem reksia z kreskówki. Zainteresowanym wyślę zdjęcie portfela. Idealny prezent na dzień ...
Zł  20,00 < 17 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Kostkarka do lodu firmy Manitowoc stan bardzo dobry polecamTANIO Kostkarka do lodu firmy Manitowoc stan bardzo dobry polecamTANIO
Witam, renomy producenta tego sprzętu nie trzeba chyba nikomu zachwalać. Sprzęt w doskonałym stanie, serwisowany na czas. Wydajność 30 kg na dobę. Brak wycieków i usterek, sprzęt oszczędny, bardzo ...
Zł  2 200,00 < 18 godz. temu
  • Żyrardowski
Gumtree: Foto Obraz obrazy panorama mnhattan, golden gate bridge nocą Foto Obraz obrazy panorama mnhattan, golden gate bridge nocą
Witam, cena dotyczy 1 sztuki obrazu w ramie. Obrazy zakupione w IKEA za 400 pln pół roku temu. Wymiary 140 x 100 cm. Cena do lekkiej negocjacji. Więcej info na maila lub telefonicznie.
Zł  200,00 < 18 godz. temu
  • Żyrardowski
Gumtree: TV TH0MSON TV TH0MSON
TV THOMSON 29" , 100 HZ kineskopowy , bardzo dobry. tel.500713973
proszę o kontakt < 18 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: SPRZEDAM OBRAZ PRZYWIEZIONY Z KUBY!!! SPRZEDAM OBRAZ PRZYWIEZIONY Z KUBY!!!
do sprzedania mam oryginalny obraz kupiony na Kubie, wymiary 100 x 77 cm, kosztował mnie 200 dolarów, jest wykonany specjalną techniką i obraz jest wypukły, serdecznie polecam. Nie posiada ramy. ...
Zł  500,00 < 18 godz. temu
  • Pruszkowski
ODKURZACZ DO LIŚCI
ODKURZACZ/DMUCHAWA HT6174 ELEKTRYCZNY - dane: moc - 2600W napięcie - 230V obroty - 14000/min rozdrabnianie - 10:1 poj. worka - 45litrów waga - 4,5kg tel 22 7583558
Zł  100,00 < 18 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: Lustro IKEA Figgjo Lustro IKEA Figgjo
Sprzedam lustro IKEA FIGGJO ,cena nowego to 49,99 POLECAM Możliwy odbiór w Pruszkowie lub Warszawie.
Zł  20,00 < 18 godz. temu
  • Pruszkowski
Sprzedam Lodówko-Zamrażarkę Electrolux
Lodówko-Zamrażarka Electrolux, stan bdb. Przeprowadziliśmy się i jedną trzeba sprzedać żeby nie stała jako mebel. Trzy szuflady w zamrażarce i lodówka 3 półki i 2 szuflady (warzywniak). Polecam ...
Zł  650,00 < 19 godz. temu
  • Pruszkowski
Gumtree: Bateria do Samsunga E 250 dobra Bateria do Samsunga E 250 dobra
Bateria jest używana ale sprawna trzyma średnio 2 dni. W celu omówienia zakupu proszę o kontakt.
Zł  20,00 < 19 godz. temu
  • Pruszkowski
Oddam za darmo sofę
Oddam za darmo podwójną używaną szarą sofę. Jest uszkodzona. Brakuje jej nóżki, a także lepiej, żeby służyła do siedzenia niż spania, ponieważ ciężko ją rozłożyć czy złożyć ponownie. Zdjęcia wkrótce. ...
za darmo < 21 godz. temu
  • Żyrardowski
sprzedam monitor oddechu
monitor oddechu snuza go przypinany do pieluszki - stan b.dobry
Zł  300,00 < 21 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: Szafa z przesuwnymi drzwiami Szafa z przesuwnymi drzwiami
Witam oferuje dużą szafe z przesuwnymi drzwiami w bardzo dobrym stanie szafa składa sie z 2 częsci 1 ma wymiary 90x2,40 a 2) 1,30x2,40
Zł  400,00 < 22 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: Komoda z szafką narożną Komoda z szafką narożną
Komoda z szafką narożną w tym samym kolorze w bardzo dobrym stanie cały komplet zakupiony w BRW do komody dorzucam żelazko rowenty gratis
Zł  250,00 < 22 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: Biurko narożne Biurko narożne
Oferuje biurko narożne z 2 wiszącymi szafkami w tym samym kolorze stan biurka bardzo dobry
Zł  250,00 < 22 godz. temu
  • Grodziski
Gumtree: Części do silników SALUT_WICHER_WIETIEROK-NEPTUN Części do silników SALUT_WICHER_WIETIEROK-NEPTUN
Posiadam wiele nowych jak i używanych części do silników zaburtowych dawnej produkcji radzieckiej. Są to między innymi uszczelki, wały korbowe, wirniki, śruby napędowe itp. Zajmowałem się ich naprawą ...
Zł  80,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: BIG STAR TRAMPKI BIG STAR TRAMPKI
Zielone, albo oliwkowe - jak to woli trampki z Big Stara. Są one nieużywane, w środku mają ciepły kożuszek. Trampki fajne wyglądają do rurek, i gdy ma się wywinięty kożuszek. Są idealne na późną ...
Zł  40,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: NOWA TUNIKA NOWA TUNIKA
Mam do sprzedania tunikę, nowa, nie używana z metką papierową. Rozmiar to M - ale spokojnie bd i na większe rozmiarówki :) Bluzka z opadającym dekoltem, motyw kobiecy - twarz z cekinkowo podobnego ...
Zł  25,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: NOWA CZAPKA NEW ERA NOWA CZAPKA NEW ERA
Nowa, nieużywana czapka dla Twojego mężczyzny firmy New Era. Rozmiar to 7 1/4 czyli 57.7 cm. Kolory - jasno zielona z elementami fioletu :) Jest to nietrafiony prezent, dlatego sprzedaję. Cena do ...
Zł  45,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: NOWA TUNIKA ATMOSPHERE NOWA TUNIKA ATMOSPHERE
Nowa, nieużywana, posiada metkę papierową tunika w panterkę marki Atmosphere. Rozmiar z metki to 40, ale spokojnie bd na rozmiar 38 i 36 ;) Sprawdzałam :) Rękawy 3/4 Wymiary: Długość - ok 88 cm ...
Zł  40,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: Sega supertaks tenis- XBOX 360 Sega supertaks tenis- XBOX 360
Stan idealny, cena do negocjacji. Polecam, więcej szczegółów na priv. Zależy mi na szybkiej sprzedaży
Zł  50,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: OLIMPIADA 2008 XBOX 360 OLIMPIADA 2008 XBOX 360
Olimpiada zawiera ok 38 dyscyplin, stan gry jest idealny. Więcej info na priv :) Zależy mi na szybkiej sprzedaży
Zł  50,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: SONIC UNLEASHED - gra na XBOX 360 SONIC UNLEASHED - gra na XBOX 360
Świetna gra na konsole XBOX360, bardzo dobra grafika i efekty specjalne. Stan idealny, polecam. Więcej info na priv
Zł  60,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: KINECT CARNIVALACTION - gra XBOX360 KINECT CARNIVALACTION - gra XBOX360
Stan idealny! Świetna gra dla całej rodziny. Odpowiem na każde pytanie - pisz i dzwoń. POLECAM
Zł  60,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: FIFA2012 - XBOX 360 FIFA2012 - XBOX 360
Gra na XBOX 360, mało używana stan idealny. Polecam. Pisz, dzwoń - odpowiem na każde pytanie i wyślę więcej zdjęć :)
Zł  130,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Gumtree: KINECT GRA ! MOTIONSPOSRTS KINECT GRA ! MOTIONSPOSRTS
Sprzedam nową grę MOTIONSPORT na XBOX360 KINECT ! Świetna zabawa dla całej rodziny. Dzwonić, pisać = odpowiem na każde pytanie :) Chcę szybko sprzedać grę :P Kontakt - 724 673 245
Zł  135,00 25/05/2012
  • Pd - zach powiaty
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.